Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok, ha nők ilyet...

Kiakadnátok, ha nők ilyet mondanának a férjetek előtt?

Figyelt kérdés

A férjem taxis. Múlt héten szombaton hat 40 feletti nő ült be hozzá, és kijelentették, hogy egész éjszaka őket kellene különböző helyszínekre elvinni. Ezekről a tipikus gazdag rózsadombi csatakancákról van szó, akik 45 évesen 18-nak érzik magukat, és ha elszabadulnak a férjeik mellől bulizni, akkor aztán igazán kivetkőznek önmagukból. Biztosan ismeri mindenki ezt a típust.

Na szóval végigjártak vagy 6 szórakozóhelyet, közben kettőt is haza kellett újra fuvarozni, mert a sok pia miatt volt egy kis balesetük, nem kell részleteznem. Minden alkalommal feltűnően sokat jattoltak, és normálisak voltak. Majd mikor a végén hazavitte őket, akkor az egyik nő beszólt a másiknak egy ilyet: "Már megint fizetni kell? Miért nem sz.pod inkább le?" Nyilván egy alpári vicc volt, ez őket minősíti, ezért mikor másnap a férjem elmesélte, egy percig sem húztam fel magam rajta.

Tegnap este viszont a férjem újra felhozta a témát, mert elmondása szerint egy hete rágódik azon, hogy miért nem lettem ettől a sztoritól dühös, vagy féltékeny, és hogyan tudtam mindezt egy szemöldök felvonással lereagálni, míg más nő biztosan kiakadt volna egy ilyentől. Egyszerűen nem értem a kifakadását. A vita végén már azt mondta, hogy biztos nem szeretem már, vagy van valaki más is az életemben, azért nem érdekel ez az egész.

Tényleg jobb lett volna, ha emiatt féltékenységi rohamom lett volna?

Én eddig azt hittem, hogy teljesen rendben van a kapcsolatunk, és valóban sosem éreztem úgy, hogy féltékenynek kellene lennem, de úgy tűnik ez sem jó. Jót tenne az, ha néha ál féltékenységi jelenetet rendeznék? Ez jót tesz egy férfi egójának?


2016. febr. 7. 12:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
56%
Milyen taxi az, amibe 6 utas kényelmesen be tud ülni? Vagy a férjed egy limuzinszolgáltatónál sofőr? Mert akkor látott/hallott ennél sokkal cifrábbakat is, és nem "40 feletti csatakancáktól", akik egyébként valszeg jobban karban vannak tartva, és dekoratívabbak, mint a 30-as háziasszonyok.:-) Vagy nem mondott el mindent a férjed, vagy úgy érzi, nem mutatsz felé - úgy általában - elég figyelmet, megbecsülést, nem kezdeményezel a hitvesi ágyban stb. Azért lenne jó erre odafigyelned, mert előbb-utóbb horogra akadhat valakinél, aki el tudja vele hitetni, hogy ő a legszuperebb pasi a Földön.
2016. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
36%

Kár,hogy nem vagyok taxisofőr:)

Sz-rrá nevetném magam az ilyen szitukon:D

Ha lenne párom,neki is örömmel mesélném el ezeket,és együtt írva nevetnénk:D


A férjednek lenne egy kis humorérzéke visszaszólt volna a hölgyeknek,hogy döntsék el "kő-papír-ollóval",hogy ki legyen a szerencsés:D

2016. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
100%

Ha felfognátok amit a 9# írt akkor most nem rugóznátok ezen.

Nem tett neki senki ajánlatot, nem akart tőle senki semmit, miért is várja el a féltékenységet?

2016. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

# 11-es, nem árulok el nagy titkot, ez egy 7 személyes autó, létezik ilyen, ha nem hiszed járj utána.... A hölgyemények dekoratívságát nem vitatom, valóban van köztük 1-2 szép példány, de egy intelligens férfi szemében sem lesznek attól vonzóbbak, hogy szombat este tisztes családanyából átváltoznak mattrészeg olcsó kis nőcskékké, amit bizonyára a férjük is nagyon értékelne, ha tudna róla. Én az ilyen nőkre nem tudok féltékeny lenni, és ezzel a férjem is tisztában van. A nemi életünk teljesen rendben van ebben 100%-ig biztos vagyok, ez az ami mindig is kiválóan működött közöttünk. Ezért nem tudom hova tenni ezt a féltékenység kérdést, amit a kérdés alatt már kifejtettem.


# 12-es, igen az a beszólás ötleted nagyon mókás lett volna, és őszintén nem akarlak megbántani, de ez majdnem meg is magyarázza vajon miért nincs párod... Arról nem is beszélve, hogy ennél a taxistársaságnál van etikai kódex, és egy ilyen beszólásért úgy kirúgnának valakit, hogy a lába nem érné a földet.

2016. febr. 7. 13:47
 15/37 anonim ***** válasza:
38%

"# 12-es, igen az a beszólás ötleted nagyon mókás lett volna, és őszintén nem akarlak megbántani, de ez majdnem meg is magyarázza vajon miért nincs párod... Arról nem is beszélve, hogy ennél a taxistársaságnál van etikai kódex, és egy ilyen beszólásért úgy kirúgnának valakit, hogy a lába nem érné a földet.

"


Én "bevarrtseggűekkel" nem járnék:D

Szerintem a kapcsolat alapja a humor.Nem szeretem az ilyen szavakat,hogy "féltékenység".Ha valaki megakarja tenni úgy is megteszi:D


Amúgy meg az etikai kódex egyoldalú?

Ugyanis,ha a hölgyek inzultálták,akkor miért lett volna sértő egy ilyen beszólás?

És nyilván levágták volna,hogy "poén".

Gondolom ők sem sz-ptak még le senkit,csak viccesen hangzott,illetve be volta csiccsentve.

2016. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
58%

" "Már megint fizetni kell? Miért nem sz.pod inkább le?"


na,meg ezek a hölgyek biztos nem azért "nem akartak fizetni",mert szegények.

Nekik lett volna kínos,ha egy ilyen poénra még ők tettek volna panaszt.

Másrészt a férjük előtt is ciki lett volna,ha kitudódik az eset.

2016. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
33%
Nem a nőkre kell féltékenynek lenned, ha figyelmesen olvastál, ez egyértelmű. Amögött viszont, hogy a férjed ezt várná, azon okok valamelyike van, amit leírtam. Láttam ilyet baráti körben, apu elhanyagoltnak, kevésbé megbecsültnek érezte magát, ahogy jöttek a gyerekek (amúgy is önbizalomhiányos a srác, a feleség meg egy talpraesett csaj, önértékelési problémák nélkül), 3 éves viszony lett a vége, majdnem ráment a házasságuk.
2016. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy ahol lakom van egy buszsofőr,aki folyton flörtöl az utasokkal:D


De már mindenki megszokta,a helyiek:)


Múltkor a 18 éves húgommal "poénkodott",erre egy utas beszólt neki,hogy "Nem szégyelli magát,az unokája lehetne".

Erre ennyit mondott vissza a sofőr"Ne izgass":D

Húgom meg szakadt a nevetéstől:D


Szóval azért szerintem ha tudják az emberek hol a határ a flörtölésben,nincs gond.

Azért ez nem zaklatás kategória.

2016. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
49%
És,az nem fordult meg a fejedben,hogy a férjed csak kitalálta a szitut,mert kíváncsi volt,hogy féltékeny leszel e egy ilyen eset miatt?
2016. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
87%
19-es, és miért jó az, ha kiderül, hogy a férje egy kombinálós hisztérika?
2016. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!