Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves nő vagyok,5 éve...

25 éves nő vagyok,5 éve kapcsolatban, de gyereket nem akarok? Ezt a szülők, mármint páromé, nem értik meg mivel szerintük: EGY NŐ KÖTELESSÉGE A SZÜLÉS, GYEREKNEVELÉS.

Figyelt kérdés
De én sportolok, tanulok, mellette dolgozom, és ez még jópár évig tuti igy lesz. Vannak hasonló problémákkal küszködő fiatal nők?
2016. márc. 15. 15:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

Csatlakozom a többiekhez, ez csak rátok kettőtökre tartozik igazán. Mivel közeli családtagok, korrekt megmondani nekik, hogy ne reménykedjenek, hogy hamarosan jön az unoka, de elvárni természetesen nem várhatják el s ezen a témán lovagolni sem szép.

Nekem ilyen gondom sosem volt, még 40 felé sincs rajtam nyomás e téren. Egész jó családba születtem én is, a párom is :)

2016. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) igen egy életem van és azt nem fogom mások véleménye miatt elrontani
2016. márc. 15. 16:17
 13/34 anonim ***** válasza:
59%
csak unokázni akarnak, nincs ebben semmi rossz. A párod dolga, hogy lerendezze őket, vele beszélj.
2016. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
12%

Én biztos szakítottam volna veled kérdező.


F

2016. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%

"Azt viszont nem ertem miert kell a parod eletet elcseszni, elpazarolja rad a fiatalsagat, mikozben caladot alapithatna egy normalis novel."


Te normális vagy?

Miért cseszné el a kérdező bárki életét is azzal, hogy nem szül felelőtlenül egy csomó gyereket?

Szerinted csak az a normális nő aki gyereket szül?


Lehet, hogy alkoholista, vagy munkanélküli, csak azért szül gyereket hogy a segélyeket felvegye, de mivel gyereket szült ezért normális. Szerinted.


Szerinted ha a kérdező párja nem értene egyet a kérdezővel akkor vele élne?

Úgy írod mintha a kérdező a párját erőszakkal maga mellett tartaná.

2016. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%

"Ha igazan szeretsz valakit akkor csak felmerul hogy szeretnel tole gyereket, nem ?"


Nem! Vagyis nem mindenkinél. Én ismertem olyan párt, ahol pont azért nem volt a gyerek, mert annyira szerették egymást, hogy nem fért bele egy harmadik. Sokan vagyunk sokfélék.


"Azt viszont nem ertem miert kell a parod eletet elcseszni, elpazarolja rad a fiatalsagat, mikozben caladot alapithatna egy normalis novel."


Írta, hogy a párjának nincs vele gondja. Normális nő? Aki másként szeretne élni, mint a többség, az nem normális?

2016. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
15-ös, ne bántsuk szegényt, az ilyeneket nem is reagálom le, köszi ;)
2016. márc. 15. 16:26
 18/34 anonim ***** válasza:
90%
Sok olyan nő teljesítette már ezt a "kötelességét", akiknek a gyerekei rendszeresen itt panaszkodnak, hogy milyen szar volt a gyerekkoruk, mert nemkívánt terhességből születtek vagy nem fiúnak suülettek és még lehet sorolni az okokat. A terhesség, gyerekszülés önmagában nem egy nagy teljesítmény. Tisztességgel, szeretetben felnevelni valakit már annál inkább. Aki pedig magától felismeri, hogy nem tudna egy gyereket tiszta szívből, őszinte akarattal bevállalni, azt én ezerszer többre becsülöm azoknál, akik eszetlenül, felelősségtudat nélkül potyogtatják a gyerekeket a világra.
2016. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Jujj azt hagyjuk is, hogy segélyért meg hogy megfogják a pasit, hányan esnek teherbe
2016. márc. 15. 16:28
 20/34 anonim ***** válasza:
95%

"Én biztos szakítottam volna veled kérdező."


Mert neked fontos a gyerek. Aztán van, akinek nem fontos. Aztán olyan is van, akinek, lehet, hogy fontos lenne, de a társa fontosabb. Hál'istennek nem vagyunk egyformák.

2016. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!