Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves nő vagyok,5 éve...

25 éves nő vagyok,5 éve kapcsolatban, de gyereket nem akarok? Ezt a szülők, mármint páromé, nem értik meg mivel szerintük: EGY NŐ KÖTELESSÉGE A SZÜLÉS, GYEREKNEVELÉS.

Figyelt kérdés
De én sportolok, tanulok, mellette dolgozom, és ez még jópár évig tuti igy lesz. Vannak hasonló problémákkal küszködő fiatal nők?
2016. márc. 15. 15:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
98%

"mar 25 eves a kerdezo, 10 ev mulva keso lesz. 30 folott mar kockazatos szulni, az elsonek 30 alatt kell jonni."


Utolsó: ugye tudod, mekkora butaságot írsz? Semmi baj sincs abból, ha valakinek 30 fölött lesz az elsö gyereke, 40 éves korig nem igazán gond.

2016. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

31: statisztikai teny, hogy 30 folott mar nagyobb a kockazat. Na nem akkora hogy meg kell tole feltetlenul ijedni, meg a mostani orvostudomannyal mar ki lehet elore szurni, jelezni, tehat a 0.1 ezrelek no kb 1 szazalekka, de az is eleg.


Ha valaki csak egy gyereket szeretne, az talan varhat 30 folottig, de aki 2-t vagy tobbet, annak azert ra kell szamolni kozottuk 2-3 ev korkulonbseget, es hamar elerunk 40 fole.

2016. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
97%

A tesóm jóval idősebb nálad, de neki nincs gyereke. Neki nem azért nincs, mert nem szeretne, hanem mert nem tud teherbe esni egy betegség miatt. Amúgy két munkahelyen dolgozik, úgyhogy egy perc szabadideje sincs, kb. úgy, mint neked a leírtak alapján.


Szerintem nincs ezzel semmi baj, a te életed, felnőtt nő vagy! Senkinek semmi köze hozzá.

2016. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
92%

Tökéletesen ráértek még. Én 36 voltam amikor a kislányom lett. 27 voltam, amikor kijöttem az iskolából, utánna még kiakartam élvezni a hivatásomat. Közben elváltam és egy új kapcsolatom lett. Vele sem különösen terveztük, csak összejött és ez volt életem egyik legjobb döntése. A pici makk egészséges, már 1,5 éves és egy kis csoda számomra.

Azonban, hogyha nem akarsz gyereket, akkor ne hagyd magad rábeszélni. Kit érdekelnek mások? A te döntésed, te tudod, hogy mikor állsz készen rá.

Én már a végén, elég rosszul viseltem a beszólogatásomat, bár a családom elfogadta, hogy nem akartam gyereket. Egy családnak az a dolga, hogy elfogadja a döntéseidet. Tanácsot adhatnak, de azt is szelektálni kell.

2016. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!