Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves nő vagyok,5 éve...

25 éves nő vagyok,5 éve kapcsolatban, de gyereket nem akarok? Ezt a szülők, mármint páromé, nem értik meg mivel szerintük: EGY NŐ KÖTELESSÉGE A SZÜLÉS, GYEREKNEVELÉS.

Figyelt kérdés
De én sportolok, tanulok, mellette dolgozom, és ez még jópár évig tuti igy lesz. Vannak hasonló problémákkal küszködő fiatal nők?
2016. márc. 15. 15:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
44%
Én meg annyira unom már ezeket a kérdéseket...Tényleg ekkora problémát jelent 25 éves felnőttként kijelenteni, hogy nem vagy alkalmas anyának, hagyjanak békén ezzel egyszer s mindenkorra? Egész szavazótábor kell, hogy megerősítsen?
2016. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
88%

Én 41 éves vagyok, és lassan 12 éve élünk boldog házasságban a férjemmel. Nekem az előző házasságomból van gyerek. A férjem már a kapcsolatunk elején őszintén megmondta.

Szereti a fiamat, rész is vesz a felnevelésében anyagilag és erkölcsileg is. De ő maga nem akar gyereket. Ha nekem megfelel az, hogy az akkor 6 éves fiamat közösen neveljük, és nem lesz több akkor boldogan élhetünk. De ha gyerekekre vágyom akkor most mondjam, ne 10 év múlva.

Nos, nincs közös gyerekünk, és bevallom örülök, hogy olyan férjem van aki nem akar gyereket, mert én sem akarok már szülni.

Ennek ellenére még ma is megkapjuk a rokonoktól, barátoktól a kérdéseket.

- Mikor lesz már babátok?

- Na idén mehetünk majd babanézőbe?? etc..

Mi mindig annyit mondunk mosolyogva, hogy "igyekszünk".. Ez a legjobb szó. Nem magyarázkodunk, mert senkire nem tartozik a mi döntésünk. AZ igyekszünk válaszunkra meg nem tudnak mit reagálni..Azt, hogy mit hisznek vagy mit gondolnak már nem érdekel minket.

Én nem is húzom fel magam ilyen hülyeségeken mint te kérdező..

Ti is tartsátok meg a saját döntéseteket, nem kell mindenkinek mondogatni, hogy "nem akarunk gyereket mert a karrier, suli stb..."

Nem kell magyarázkodni.

Kérdezik a gyereket?

Mondjátok, hogy

- igyekszünk

- rajta vagyunk minden este..:)

annyi frappáns választ lehet mondani..

2016. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%

Ne panaszkodj, nekem a saját anyám mondja, hogy csináltassak valakivel neki egy fiú unokát! Tesóéknál 2 lány van, én meg 38 éves vagyok és nem vágyom gyerekre még, ráadásul nincs senkim épp.


De lehet összejóvök egy gyerekes csajjal és a probléma megoldva, ilyenkor van előnye biszexnek lenni XD

2016. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
55%

Kit érdekelnek a párod szülei?

Mivel unokázni sem fognak,így nem is muszáj velük találkozni,ha így állnak hozzád:D


A pasid helyében helyre tenném őket....


Amúgy 25 évesen baromi fiatal bármilyen nő gyerekhez.

2016. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
73%

"Én biztos szakítottam volna veled kérdező."


Ez büntetés?

2016. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
96%
Tehát ha jól értelmezem nem arról van szó hogy soha nem szeretnél gyereket, hanem hogy még a következő pár évben nem tudod elképzelni hogy lesz. Akkor azt kell mondani hogy lehet hogy lesz 10 év múlva, de egyenlőre még nem gondolkodtok ilyeneket, hiszen még másra koncentrálsz. nincsen ezzel semmi baj. Ha ezt nem értik meg az elég gáz, akkor ne foglalkozz velük.
2016. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom miért pontoztok le.


Én bizony biztosan nem mennék olyan "anyóshoz",aki célozgat erre-arra és bele akar szólni az életünkbe.


Megmondanám a páromnak is,ha akar ő mehet,de tőlem ne várja,hogy ilyen feltételekkel részt vegyek ilyen bájcsevejeken.

2016. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
14%

nézd lehet, hogy most még nem akarsz gyereket aztán olyan leszel mint a sok 40-es, hogy ráébredsz márpedig KELL!

Aztán lehet, hogy neked tényleg nem kell gyerek és oda kár is lenne a szülni egyet.

Végül lehet hogy más pasid lesz ott meg elönt a gyerek utáni vágy.

Embere válogatja ki akar gyereket és szerintem, inkább csak az szüljön aki igazán akarja. Nálunk én igas-igazán nem akarom,de tudom, hogy később (úgy 50 évesen) már vágynék rá csak az késő szóval akkor is belevágok, ha nincs hozzá túl sok kedvem, engem meg ezért ítélnek el a környezetemben, ilyenkor le kel tojni a többiek véleményét és csak bólogatni mintha egyet értenél :D

2016. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy köszi :)
2016. márc. 16. 09:34
 30/34 anonim ***** válasza:
1%
26: mar 25 eves a kerdezo, 10 ev mulva keso lesz. 30 folott mar kockazatos szulni, az elsonek 30 alatt kell jonni.
2016. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!