Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza a sógornőj...

Miért nem ír vissza a sógornőjelöltem?

Figyelt kérdés

Voltunk náluk házibuliban, és (szerintem) mindenki nagyon jól érezte magát, sokat nevettünk. Másnap írtam neki hogy milyen jó volt végre találkozni meg megkérdeztem hogy hogy van, szóval nagyon udvarias voltam és csak megnézte, nem is írt vissza semmit.

Próbálok jóba lenni a barátom lánytestvérével, eddig úgy nézett ki hogy megy is, mi lehet ez a hirtelen fordulat?

Eddig úgy nézett ki hogy az anyósjelölttel is jól ki jövünk meg ezzel a lánnyal is, most hogy komolyodik a kapcsolatunk a párommal, minden megváltozik? :(


2016. márc. 20. 08:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én 24/N, ő 29/N egyébként
2016. márc. 20. 08:40
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Az esetleg eszedbe jutott, hogy nem ér rá?
2016. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki csak megnézi, de nem reagál, az azt jelenti, hogy nem vagy számára prioritás. Ha az lennél, akkor odavetne pár szót, hiszen már megnyitotta az ablakot. Nem tud mit írni, ezért halogatja.
2016. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

szerintem fontosabb,hogy élőben jöjjetek ki jól.

nekem is van olyan ismerősöm, aki neten vagy nem válaszol,vagy csak 1-2 szóban. élőben meg tök jól elvagyunk. az a fontosabb. szerintem ne foglalkozz vele.

de amúgy az is lehet,hogy megnézte, de még nem volt ideje válaszolni.

2016. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 MZ.per.X ***** válasza:
93%
Nem mindenki szeret Facebookon irkálni.
2016. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem mit kell ezen pörögni, meg főleg minek más nyakába akaszkodni erőszakosan... Ott lihegni a gép előtt, ès reszketve lesni mikor olvassa el, mikor válaszol, hm... hát szerintem kicsit beteg...


Majd válaszol, ha akar, lesz kedve, és ideje.

2016. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Én 3 havonta 1x fb-ozok, ezer üzenetemnvan, amit meg se nyitottam, viszont ha már megnyitom valamelyiket, válaszolok. Azon a 10-30 mp-en semmi nem múlik.

Nem vagy fontos neki, ennyi. A párodnak mondtad, hogy írtál a tesójának, de nem válaszolt?

2016. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem sok önbizalmad van, nem? :) lehet nem szereti ha valaki egyből nyalizni próbál :D én tesómnak is annyi barátnője volt mar mindegyikkel jo fej vagyok de komolyan csak fél év utan veszem :)
2016. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Meg tudlak érteni, bekem is kicsit szarul esik, ha vki elolvassa a levelem, de annyi pici fáradságot már nem vesz, hogy 2 szót reagáljon. Ahhoz nem kell idő.
2016. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Hol van ebben a hirtelen fordulat? Elolvasta, látta, mit válaszoljon? Most ez, hogy hogy vagy, nem egy túl eredeti kérdés.
2016. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!