Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza a sógornőj...

Miért nem ír vissza a sógornőjelöltem?

Figyelt kérdés

Voltunk náluk házibuliban, és (szerintem) mindenki nagyon jól érezte magát, sokat nevettünk. Másnap írtam neki hogy milyen jó volt végre találkozni meg megkérdeztem hogy hogy van, szóval nagyon udvarias voltam és csak megnézte, nem is írt vissza semmit.

Próbálok jóba lenni a barátom lánytestvérével, eddig úgy nézett ki hogy megy is, mi lehet ez a hirtelen fordulat?

Eddig úgy nézett ki hogy az anyósjelölttel is jól ki jövünk meg ezzel a lánnyal is, most hogy komolyodik a kapcsolatunk a párommal, minden megváltozik? :(


2016. márc. 20. 08:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván aki bunkó, az nem fog reagálni. Látod, itt is a nagy része ilyen paraszt. Hanyagold az ilyeneket.
2016. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem nevezném bunkónak attól,hogy nem írt vissza!Nálam is szokott olyan lenni,hogy írnak elolvasom és vagy másnap vagy mikor időm engedi vissza írok!DE tény inkább személyesen beszélgetek,mint neten! Kár ezért megsértődni...
2016. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

millio masik ember nem ir vissza a facen...

ez legyen eleted legnagyobb problemaja!

2016. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A parasztok mindig magyaráznak, de attól még ócska parasztok maradnak. Ja, majd másnap, mert olvasás után nincs időm írni:D Barom. Csak nem akar írni, hiszen a paraszt az paraszt marad. :)
2016. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!