Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik-e a másvalaki édesanyját...

Illik-e a másvalaki édesanyját felköszönteni anyák napján?

Figyelt kérdés
Vagy mindenki köszöntse a saját anyját, és mindenkit köszöntsön a saját gyereke??? Téged idegesítene egy hasonló szitu?
2016. máj. 2. 13:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én sem köszöntöm fel a szomszéd nénit, pedig egyébként kedvelem. Különben is van saját gyereke, és én nem tolakszom oda mellé. Ha annyira köszöntgetni akarok, akkor arra ott a névnap például.
2016. máj. 2. 15:38
 12/16 anonim ***** válasza:

Én az anyósom is felköszöntöm, nem tudom, a mi esküvőnkön el is hangzott, hogy a szülők most kapnak egy másik gyermeket is a sajátjuk mellé...


Nyilván tanárt, hasonlót nem köszöntenék anyaként.

2016. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudom h nem anyósról írtál. Én csak mondtam egy példát. Hogy nem köszöntöm fel, de valaki igen és nem zavar, mert nem az én dolgom és engem nem érint.
2016. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Unokatesom felköszöntötte anyukámat! Nem zavar
2016. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

De ki volt az? És kit köszöntött fel? Milyen viszonyban van vele?

Anyukádat köszöntötte fel valaki? Vagy miért zavar ennyire?

2016. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha a köszöntő számára fontos az a másik anya, és valamiként anyaként tekint rá, akkor lehet.

(Pl udvarol a lányának, vagy egy nehéz életszakaszban segített neki, ilyesmi)

2016. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!