Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy távol...

Mit tehetek, hogy távol tudjam tartani a férjem durván agresszív gyerekét a közös babánktól?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy hétéves, most elsős gyereke az előző házasságából. A gyerek hiperaktív, papírja van róla. Ez önmagában nem lenne gond, de mellé nagyon durva viselkedészavara van, a suliban állandóan panaszkodnak rá. Bántja az osztálytársait, meghúzza a hajukat, elveszi a játékaikat, stb. És emellé dührohamai vannak, ha nem tetszik neki valami, akkor hisztériázik, ez múltkor odáig fajult, hogy megütötte a tanárát(!). Volt is óriási balhé belőle, felfüggesztették a suliból egy hétre, stb. És a szülei csapnivalóan kezelik a dolgot, a fenti tanárverős eset után az volt a gyerek "büntetése", hogy elküldték egy hétre nyaralni a nagyanyjához. Szóval javulás a viselkedésében nincsen, én meg rettegek, hogy ha rájön az ötperc, akkor az egyéves lányunkat is bántani fogja. Persze nem hagyom őket soha kettesben, de ha a 30 kilójával nekiesik a babának abból komoly baj lehet pár pillanat alatt is.


Szóval ez a múltkori tanárverés volt az utolsó csepp a pohárban, innentől én márpedig nem akarom a kölyköt a mi lakásunkban látni, nem akarom hogy a lányom közelébe jöjjön.


Szerintetek ez jogos félelem, illetve igény a részemről? Mit tehetnék? Ti mit tennétek?



2016. máj. 4. 08:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
15%
Onnan van a példa, de már nagyon régen volt ott :D
2016. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
15%
8-as voltam 13-asnak :)
2016. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Van fejlemény?
2016. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A pszichopata felnőttek valamikor pszichopata gyerekek voltak, sajnos.
2021. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!