Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Teljesen tanácstalan vagyok és nem értem, hogy mit akar ez az idegen.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy egy ismerősömnek az egyik legjobb barátja írt nekem egy emailt. Egy sor volt: "nemsokára felétek járok, két éjszakára maradok". Ennyi volt az egész. Soha előtte nem írt nekem. Soha nem is találkoztunk még az életben, csak felszínes, haveri viszonyban voltam az ismerősével, de már vele sem találkoztam 5 éve, mióta végeztünk az egyetemen. Nem azzal van bajom elsősorban, hogy itt maradna, de vad idegennek ilyet, ilyen stílusban írni nem furcsa? A feleségem azt mondja, hogy mondjak nemet (és én egyet értek vele, mert ki tudja, hogy mit akar meg ki ez, semmit sem tudunk róla, de már most bunkónak tűnik), de egy ilyen üzenetre hogy lehet úgy válaszolni, hogy ne legyen sértődés? Tudom, hogy messzebb lakik, de nem vagyunk hotel, vagy ti mást gondoltok erről? Van erre magyarázat? Én vagyok eltévedve, ha azt gondolom, hogy illene azt megkérdezni, hogy "maradhatnék két éjszakára?", nem pedig 100%-ra venni ezt, mintha nekünk lenne ez nagy megtiszteltetés?


28/F


2010. ápr. 8. 14:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Bakker! Kegalább 12500.-/ft-ot kellett volna írnod, mert ilyen olcsón -2500.- úgysem talál szállást. Mindenesetre, ha esetleg visszaír, hogy oké, akkor írd neki, hogy bocs, nem ft-ban, hanem euróban.
2010. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
2500 Ft/ejszaka tényleg kevés, de írd meg, hogy nem a szállásra gondoltál, hanem ennyit kap Ő, ha kielégít Téged.
2010. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Írd neki, hogy "pont akkor utazom" : D
2010. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
13:08-as nagyon kaki a humorerzeked!!! ha visszabb olvasnal lathatnad,hogy mar fentebb jokat nevettunk,de mindegy egyesek elegge levannak maradva....Kedves Kerdezo ird,meg majd legyszi,hogy mit valaszolt!
2010. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Megírom, ha válaszol, de még nem jött válasz...gondolom, hogy leesett az álla attól, hogy nem "Igenis, uram. Minden úgy lesz, ahogy parancsolja!" válasz érkezett. :)
2010. ápr. 10. 00:23
 36/36 anonim ***** válasza:
biztosan,jol tetted,hogy megirtad neki amit tanacsoltunk nagyon szuper:-)ugyes vagy 22L
2010. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!