Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt, anyós...

Hogy kezeljem ezt, anyós újabb húzása? Mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés
Mikor megszületett a lányunk itt nálunk csináltak róla képeket.Van 1 kép még pici baba a lányuk,és minden 1-es rokonnál megtalálható a férjem családjából.Bár hova megyünk bármelyik rokon hoz Rebeka ott díszeleg az asztalon minden hol azzal az üvegkerettel.Anyósom által szétosztogatott képe a gyerekünkről.Nem kellet volna előtte mi előtt szétszórja a rokonok között,megkérdezni minket szülőket?Ez úgy jön ki Ő a gyerekünk anyja,és mindent megtehet.Soha nem voltunk jóba Ő olyan akinek az sem tetszik ha jobbra nézek mind meny.Férjem tesója meg kitette a picit a konyhába a falra képen.De 1,5 éve meg sem kérdi mi van a gyerekünkkel.Hogy kezeljük ezeket a dolgokat??
2010. ápr. 8. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azok valóban komoly problémák, de a kérdésedben említett probléma, akkor sem probléma. Csak gondolom már annyira utálod az anyósod, hogy bármi probléma, amit csinál vagy mond. Ne legyél ilyen, mert a saját életed is megkeseríted! Nem csak az anyós, hanem Te saját magad is!
2010. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Bizonyára én vagyok idióta , de mikor én megláttam a babaám képét olyan rokonoknál akinek nem adtunk, de az anyós adott, én boldog és büszke voltam.Hogy ha ritkán is látják, de szeretik a babámat. És hogy ők is büszkék rá. Eszembe nem jutott volna emiatt az anyóst leszidni.

Ha jól emlékszem Te voltál az a kérdező akinek az iwiwjére is írt a sógornőd... Azon is felháborodtál.

Az meg már igazán a Te gondod ha gyereket szülték egy (és most Tőled idézek) lelkileg nyomoréknak.

2010. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolsót 10 dok váaszadó!Szeretném megkérni arra,hogy lécíves másolja ide be nekem az a kérdést.Megszeretném nézni,és elolvasni.Nem értem miről is van szó.Nekem nem az esik rosszul,hogy szétszórta a képeit a babánknak,csak előtte meg kellet volna kérdezni,hogy akarjuk-e?Soha nem szóltam volna érte,itt csak kérdeztem ezt.Nem is fogok szólni,eszem ágába nincsen.Csak kíváncsi lett a véleményetekre.


És igen igaza van azoknak saját magam csinálok problémát dolgokból,lehet mert babátvárok,és a hormonok:))

Minden egyes rokon elvan részünkről látva a kicsiről minden féle képel.Én sosem szólok anyósra csak akkor ha már nagyon muszáj.Azért mert nem szeret,nem vettem meg Ő dolga nem kötelező.Csak Ő mindig a mi családunkba kutat,velünk törődik merre járunk hova megyünk mit csinálunk.

2010. ápr. 8. 17:30
 14/14 anonim ***** válasza:
63%

Összevissza írogatsz. Egyszer így, egyszer úgy.

Elég unszimpatikus vagy...

És nem csodálom anyósodat sem, áhh...

Ha ilyeneket problémázol akkor hamar idegroncs leszel.

Aztán meg azt írod h. nem is problémázol, hallod? Érdekes egy nő lehetsz..

2010. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!