Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan idiótának érzem a belső...

Olyan idiótának érzem a belső világomat! Más is így van ezzel? (nem az enyémmel, a sajátjával :D)

Figyelt kérdés

Ahogy visszanézem pl az itt feltett kérdéseimet is... Tiszta szégyen :S Még szerencse, hogy nem tudja ezeket rólam senki! Vagy legalábbis nagyon remélem :S (Elég paranoiás is vagyok :S)


20L


2011. júl. 17. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
dehogy is,sztem rendbe v:)
2011. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Mivel egyetlen belső világhoz van teljes hozzáférésed, így szerintem annyira kár túlspilázni. Mindenkinek megvan a keresztje.
2011. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Tetszik az utolsónak a hozzáállása.

Ha tényleg ennyire szégyelled a dolgot, írd meg nekünk, hogy mi az? Mármint az, amit egy húszéves lány szégyell magában. Vagy az hogy húszéves lány?

2011. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

De miért írnám meg?! :D Csak érdekelt, hogy más embereknek vannak-é ilyen gondolatai :-))))

2011. júl. 18. 13:57
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Miért szégyenkezel olyan miatt, amit csak te tudsz? Senki más nem tudja meg a gondolataidat, titkos félelmeidet és vágyaidat.


És honnan tudod, hogy a többiek normálisabb belső világgal rendelkeznek? Honnan tudod mi a normális, ha csak a tiédet ismered?


Ugyanúgy ahogyan te nem árulod el mik ezek, úgy más is megtartja magának az övét. Nincs miért szégyenkezni. Nem tudhatod az én fejemben pl. milyen agyament baromságok vannak! :)

2011. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan idiótának érzem a belső világomat!"


Mindenkié "idióta" ahhoz képest, amilyen "normálisnak" mutatjuk magunkat a munkahelyen vagy az iskolában, sőt, még baráti körben is.


Egy pszichológus vagy pszichiáter azonban tudja, hogy minden embernek rengeteg "furcsa", vagy ahogy mondod, "idióta" gondolata és érzése van. Csak úgy áramlanak a hülyeségek az átlagember fejében. És akkor képzelhetjük, mi zajlik egy Salvador Dalí fejében.


"Még szerencse, hogy nem tudja ezeket rólam senki! Vagy legalábbis nagyon remélem :S"


Szerintem nem nagyon hatna meg senkit, mármint az idősebbeket. Nehogy azt hidd, hogy ezek olyan borzasztó fontos dolgok. (20 éves koromban még én is úgy álltam volna a témához, mint te, mert ilyenkor az embernek nagyon fontos, hogy önmagát "felépítse" mint vonzó személyiséget. Tehát megértem, amit írsz, csak üzenem, hogy kár izgulni emiatt).


Aztán az őrült belső világ egy csomó mindenre jó, van, aki műalkotásokat tud belőle kiemelni stb. De minden ember egyebek mellett azért ember és nem mondjuk robot vagy sétáló könyv, mert produkál időnként furcsa reakciókat. Ha valóban olyanok lennénk, mint amilyen a "polgári" énünk, akkor dögunalmasak lennénk, nem lennénk kreatívak és valószínűleg barátkozni vagy ismerkedni sem lennénk képesek.

2011. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 19. 09:28
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

"Atyám, én vétkeztem nagyot. Adjon nekem feloldozást"

Mondja az egyszerű szőke nő a gyóntatópapjának.

" No, de édes lányom, legalább nekem áruld el, mit tettél, hogy feloldozhassalak." Nyaggatja páter a szőkét, közben meg majd kitöri a frász a kíváncsiságtól.

Hát atyám, én a lábujjaim közét piszkálgattam az ujjaimmal, aztán azt szagolgattam.

2011. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

:DDD

Értem,köszi:))

2011. júl. 20. 09:52
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
AZ én belső világom is szörnyű. Vannak magasztos, felnőttes, bölcselkedő részei, de ezeket mindig lerontja egészében a hisztis-kisgyerek részem, vagy a kéjvágyó, meg ott a normális-hétköznapi ember rész. Különböző én-állapotok váltják egymást. Tényleg mindenki így működik, csak a legtöbb ember úgy 30 felett megtart egy merev képet, és abba préseli magát, álszentül bírálva másokat.
2011. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!