Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekük láthatásával...

A gyerekük láthatásával fenyegetőző anyák mennyire lennének ezen megsértődve?

Figyelt kérdés
Azon, hogyha a megfenyegetett fél azt mondaná és tartaná is magát hozzá, hogy jól van. És nem lehetne sakkban tartani ezzel, azért sem tenné azt, amit az követel tőle, hanem egyszerűen kimaradna az életükből. Anyuka meg lassan azon kapná magát, hogy egyedül van, elmart maga és a kicsi mellől is mindenkit.
2016. jún. 20. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A gyerek mellékes? Ez vele lenne a nagy kiszúrás.
2016. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom eléggé.

Ha erre a fenyegetésre "apuka" azt mondaná, hogy oké, akkor nyilvánvaló, hogy mennyit (nem)jelent neki a saját gyereke, tehát hajlok a feltételezésre, hogy anyuka nem véletlenül mond ilyeneket.

Természetesen önmagában elítélem a gyerek láthatásával való fenyegetőzést, de sztori, az okok, és legfőképpen az anya szemszögének ismerete nélkül nem ítélkeznék.

2016. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Igen, ez logikusan érthető a kihasznált férfiak részéről.Mégdurvább megoldás lenne,ha az anyóssal-apóssal lennél "jóban" valamennyire és rajtuk keresztül ugráltathatnád a párodat-feleségedet. 32N

U.I.: ismerek sajnos ilyen szemét nőket, akik így viselkednek.

2016. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek. :-(
2016. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őőő... és bevállalnád, hogy nem láthatod a saját gyerekedet?

Izé.

2016. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semennyire. Aki ilyennel fenyegetőzik, annak pont az a célja, hogy a gyerek kizárólag az övé legyen. Tehat pont az ő kedvére tennél. A gyerek viszont le van xarva ezáltal mindkét szülő oldaláról.


Baxus, sosem értettem az ilyet. Én a hátam közepére nem kívánom az exemet, esküszöm a hányinger kerülget már attól is, ha csak ragondolok, de sosem akadályoztam volna, hogy lássa a gyereket. Mondjuk nálunk ő épp nem volt kíváncsi rá

2016. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az ilyen nővel/édesanyával irtanék közjegyző előtt egy olyan papirt, amelyben az anya akarta hogy az apja ne lássa a gyermekét.

Márcsak azért is, mert a későbbiekben óriási undora lesz a gyermeknek az apjától mert nem látta és nem volt jelen az életében, közben az anya majd azzal takarózik hogy mert nem is volt rá kiváncsi... Ahha...

Gondolom érzitek hogy ez igy nem fer...

És a nyakamat teszem rá hogy a valóságban ez épp ilyen formában megy!

2016. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!