Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy maradjon olyan igényes, amilyen volt?

Figyelt kérdés
Ahogy öregszik, úgy nem törődik magával. Elhanyagolja a tisztálkodást, nem törődik az öltözködésével.
2008. szept. 27. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki nyíltan,h ez zavar téged,és változtasson rajta.de ne veszekedéskor vágd a fejéhez,amikor nyugi van,szépen beszéld meg vele.sok sikert!
2008. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én is a megbeszélés híve vagyok, de tényleg a megbeszélésé, mert a zsörtölődő nőket a férfiak nagyon nehezen tolerálják.

Lehet, hogy nem is ezzel kellene kezdeni, hanem csak úgy beszélgetni.

Egyébként meg ha a tisztálkodás a gond, egy közös fürdés alkalmával személyesen orvosolhatod a problémát.

2008. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem történt vele valami olyasmi ami megrázkódtatásként érte, és amiatt hanyagolja el magát? (pl. állás elvesztése, vagy valami más trauma)..

Egyébként valóban beszélj vele, és mondd el, hogy mennyire fontos az ápoltság. Akkor is ha már esetleg régen együtt vagytok. Másrészt pedig fontos hogy ne csak rád, hanem másokra is jó benyomást tegyen. Csak vigyázz, hogy ne bántsd meg őt, mert azzal nem érsz el semmit.

2008. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ténylegesen igazotok van, az a helyzet, hogy már többször szóvá tettem már a dolgot, egy ideig rendben is volt, aztán

újból folytatja. Nincs pillanatnyilag munkahelye, remélem ha lesz, akkor valóban visszatér a régi énje.

2008. szept. 27. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az apukám is ezt csinálta, mikor nem volt munkája. Aztán minden rendbejött és úgy tért vissza az igénye, az önbizalmával együtt.
2008. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!