Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öcsém kukkolja a barátnőmet...

Az öcsém kukkolja a barátnőmet, aki egy hete lakik nálunk, és elég egyértelmű megjegyzéseket tesz rá. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Leüljek vele megbeszélni (nehezen fog menni, mert elég öntörvényű) vagy elverjem megint (akkor meg szüleinkkel lesz problémám)
2010. ápr. 13. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Dobd ki a barátnődet, és vonulj kolsotorba, hogy senkienk ne árts, ha ilyen agresszív állat vagy.
2010. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem a barátnőd beszél vele? Szerintem ez a kettőjük dolga, ne szólj bele!
2010. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves?Ha megvolt neki a magömlés akk haggyad hadd lesse :D
2010. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ja, verd el, az aztán mindent megold...pffff


tudod az emberek a beszédből értenek...nem a verésből.

Szépen ülj le a tesóddal és mondd el,hogy ezt fejezze be, kukkolni amúgy is elég csúnya dolog + a te csajod,nem az övé, keressen magának barátnőt, ne a tiédre tegyen megjegyzéseket.


Na ez is egy szép kis família lehet....

2010. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mondd neki ezt: ,,figyelj,öcsi! Tudom,nem vagyunk mostában olyan sok dologban eggyütt :P de valamit meg kell beszélnünk! Tudom,hogy a csajomatkukkolod,és ez engem bánt! Kérlek ne tedd! Vagy ha ezt nem érted : SZÉTVEREM A POFÁD BAZZDMEG!" ez mindíg bejön :P
2010. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ragaszd le a kulcslyukat.
2010. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy ez a lány nem egy olyan csajszika, mint a többi sok, akiket együtt kukkolhattatok, cukkolhattatok, fogdoshattatok. Eszedbe ne jusson elverni!!!Nem ez a módja. A tesód örökre a tesód, a lány pedig ki tudja.
2010. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!