Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok, ha egy...

Mit reagálnátok, ha egy közeli családtagotok alkoholmentes ízesített sört adna az 5 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 16:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

12 éves tesóm úgy issza az alkoholmentest mint bármi mást, sőt még a boltba is vesz, és ki is adják neki.

Mivel sör ízesítésű üdítő.

maximum nagyon minimális alkoholszázalékkal.

Nincs ezzel semmi probléma, attól hogy a nevében benne van a sőr még nem az.

Ennyi erővel a cigirágó nevében is benne van a cigi még sincs benne dohány...

2016. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Semmit, én gyerekem is ivott már, 0,0 alkoholmentes sört, kb. mint a szénsavas üdítő.
2016. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
53%
Nekem apám 8-9 évesen már egy fél pohár rendes sört vagy egy pohár jó gyenge fröccsöt is odaadott mikor segítettem neki a kertben. Semmi baja nem lesz egy kevéstől és nincs az a felelőtlen felnőtt aki komoly mennyiségeket adna egy 5 évesnek. Hidd el nekem egy pohár alkoholos sör is kevesebb mérget tartalmaz mint egy pohár kóla. Egy egészséges szervezet, még ha 5 éves is simán kit tud szűrni annyi alkoholt.
2016. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Kisebb koromban gyakran ittam alkoholmentes sört és semmi bajom sem lett tőle, nem kell félni
2016. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én nem reagálnám le negatívan, nem akart ártani és nem is ártott vele. Míg a felnőttek söröztek, én is ittam már 7-8 évesen 1 üveg citromos Radlert, 2%-os volt, semmi bajom nem lett tőle.
2016. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szépen megköszönném!
2016. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A kefirben is van kimutatható mennyiségben alkohol, akkor mostantól kövezzük még, aki kefirt ad a gyereknek?
2016. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Csakegyvalaki/L válasza:
Hogy szart ne adjon a kezébe. Ha már itatni akarja tegye normálisan.
2016. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Yana70 válasza:
Nem is értem a kérdést! Az a neve hogy alkoholmentes sör ami ízesített ! Ha málna leves lenne a neve nem lenne baj hogy iszik belőle !? Ez nem alkohol hanem üdítő ! Miért ne írhatna ?
2016. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Igya.

Unokahúgom (1.5 éves volt akkor) is itta a sima alkoholmentest, még csak ízesített sem volt. Aznap meg is tanult a sör szót.

2016. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!