Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted normális az ilyen...

Szerinted normális az ilyen szülő?

Figyelt kérdés

Ma délután lepihentem kicsit, arra keltem hogy a másik szülőmmel ordít, hogy az miért nem vesz neki italt. Amióta az eset történt, azóta folyamatosan kötözködik, hogy miért nem kaphat piára pénzt. Nem dolgozik, ha nem lenne a másik szülőm, akkor már rég éhen halt volna. A szülőm, aki egyedüli kereső nálunk, már ruhát sem tud venni magának, mert minden pénzünk a postára megy a különböző befizetésekre. Hónap végén pedig már nem tudunk megélni, kizárólag olyan pénzből, amit ismerősöktől kér kölcsön...


Teljesen el vagyok keseredve, rajtam tölti ki a dühét, bejön a szobámba tanulásom közbe és belém köt, hogy nekem semmi jogom ebbe a házba.


2010. ápr. 13. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz keresztül rajta. Sajnáld, semmi több.
2010. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajnálom én épp eleget, de nem nézhetem tétlenül ahogy tönkre vágja magát.
2010. ápr. 13. 22:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Anya vagy apa?
2010. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar magán segíteni,akkor senki sem fog tudni neki.
2010. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dolgozik?
2010. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad reagálni a piszkálodásra csak rosszabb lesz.

Alkoholista és most elvónási tünnetei vannak, semmikép ne adjatok neki inni ha kell majd elmegy szerez magának.

2010. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szülő nem érdemel tiszteletet.A szülő akkor szülő,ha a gyermekét szereti,és példát mutat neki.Ha tanitatja és eltartja.jár a kölcsönös tisztelet,de van olyan szülő akinek fogalma sincs mi az.SAJNOS
2010. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Anya vagy apa teljesen mind1. Azért nem dolgozik, mert azt állítja hogy neki betegségei vannak, amivel persze leszázalékolták... Ha beteg akkor ne igyon bas.us... :S Különben meg szerintem azért iszik, mert egész nap egyedül van itthon, nem tud mit kezdeni az életével. Én tanulok, apám legtöbbször dolgozik...
2010. ápr. 13. 22:54
 9/13 A kérdező kommentje:
Ugyebár azt mondja hogy eltart és hogy taníttat. Ez azért nem egészen van így... Én felvételiztem a mostani suliba, én intézem már az összes elintézendő dolgom, ami rám vonatkozik. Szóval önállósultam. Nyáron dolgozom és megkaptam azt hogy ő taníttat engem, holott én vettem meg magamnak a tanszereimet, a tankönyveimet, a ruháimat... Amúgy 18 vagyok.
2010. ápr. 13. 22:57
 10/13 A kérdező kommentje:
és amúgy az a gáz hogy nem iszik rendszeresen, hanem időnként rájön, sajnos az utóbbi időkben van hogy 1-2 hetente csinálja...
2010. ápr. 13. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!