Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted normális az ilyen...

Szerinted normális az ilyen szülő?

Figyelt kérdés

Ma délután lepihentem kicsit, arra keltem hogy a másik szülőmmel ordít, hogy az miért nem vesz neki italt. Amióta az eset történt, azóta folyamatosan kötözködik, hogy miért nem kaphat piára pénzt. Nem dolgozik, ha nem lenne a másik szülőm, akkor már rég éhen halt volna. A szülőm, aki egyedüli kereső nálunk, már ruhát sem tud venni magának, mert minden pénzünk a postára megy a különböző befizetésekre. Hónap végén pedig már nem tudunk megélni, kizárólag olyan pénzből, amit ismerősöktől kér kölcsön...


Teljesen el vagyok keseredve, rajtam tölti ki a dühét, bejön a szobámba tanulásom közbe és belém köt, hogy nekem semmi jogom ebbe a házba.


2010. ápr. 13. 22:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
A kerdesedre a valasz NEM nem normalis az ilyen szulo de sajnos van ez igy.Probalj meg tanulni a latottakbol es arra torekedni hogy te ne ilyen eletet biztosits maj a gyerekednek.addig meg kitartas es minnel hamarabb allj a sajat labadra koltozz el es eld a sajat eleted.Nem is ertem kulonebn az apukad miert turi ezt el?orvosi segitsegre lenne szuksege ti meg nezitek tetlenul.tudom nem konnyu de ha valami baj van azon valtoztatni kell hogy ne ugy legyen tehat tenni kell valamit nem pedig belenyugodni mert azzal anyukadnak sem segitetek semmit.hiaba szeretitek a sajat erdekeben segitsetek neki! Sok erot es kitartast kivanok neked szukseged lessz ra.
2010. ápr. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem normális.

de azt sem értem, hogy a másik szülő miért tűri ezt el? tudod hogy csak azzal lehet ezt megtenni, aki tűri..


én biztos hogy nem hagynám, hogy a társam megkeserítse az életünket. megmondanám neki, hogy vagy összeszedi magát, vagy fel is út, le is út. ez a helyzet senkinek sem jó, de főleg a gyereküknek, -vagyis neked- nem.

2010. ápr. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja, csak az a baj hogy a másik szülőm - szó szerint birkatürelmű... Én nem bírnám.
2010. ápr. 15. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!