Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el itthon az...

Kateamstrong kérdése:

Hogyan mondjam el itthon az eléggé konzervatív szüleimnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

félek,hogy ha megtudják kiraknak majd az utcára de már nem bírom tovább megjátszani magamat..

l/18


2010. ápr. 14. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is jó ötlet,ha egy fiút bemutatsz nekik.Csak a csajodnak elkell majd mondanod a dolgokat,hogy nehogy félreértse.Még annyival egészíteném ki a dolgokat,hogy nyugottan csak mondd azt,hogy te együtt vagy a fiúval..és aztán fél év múlva mondd a szüleidnek,hogy nagyot csalódtál abban a fiúban,próbálkozol mással.Más fiút is vigyél bemutatni,de vele csak 2 hónapot játszátok meg egymást.Aztán hát ugye lehet mondani a szülőknek,hogy két fiúban már csalódtál,több(b)en nem akarsz,ezért lányok után néztél és találtál is egyet..és hangsúlyozd,hogy vele boldog vagy!:) és aztán úgyis elhagyod a szülői házat:D
2010. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi szerető szülő akkor is szeret ha lopsz, csalsz, kirabolsz, mindig kiáll melletted és feltétel nélkül szeret. Csak sajnos nem minden szülő ilyen!!! Egy intelligens átlagember sem veti meg a leszbikusokat, melegeket, mert attól még lehetnek jóemberek, a nemi hovatartozás nem mínősíti az emberi mivoltodat. Szerintem állj eléjük és mondd meg az igazat, ha igazi érzelmekkel rendelkező emberek akkor elfogadják. Ha megvetnek akkor meg sem érdemlik a gyermeküket! ennyi
2010. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Elmondtad a szüleidnek, hogy leszbikus vagy?
2022. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!