Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apához akarok költözni. A...

Apához akarok költözni. A mostoha lánya az osztálytársam ő menő én mért nem vagyok az apa neki mért ad több pénzt? 16/L

Figyelt kérdés

Apa és anya 7 éve élnek külön apának lett új nője akinek van egy velem egy idős lánya.

Aki az osztálytarsam lett 9.be , Apa őt pénzeli a legújabb Ipheneje van meg menő drága ruháji, szoliba jár meg mindent megkap ezért szép és menő mindenki imádja minkenkivel jóba van nyáron álandóan a haverjaival van ő lent lehet estig meg felmehetnek hozzá a haverjai.


Nekem meg alig vannak barátaim azok is nyomik nyáron is tanulnak. Anya meg nem foglalkozik velem folyton vitázunk pénzt se ad.


Van egy féltesóm aőától 4 éves és mivel 2 szobás a lakásuk most a nyáron költöznek de 3 szobásba … én is oda akarok költözni annyi ruhája meg mindene van a mostoha tesómnak meg ő menő drága mintás fizetei ő járhat női táskával suliba én meg nyomi hátitaskával ami régi, anya nem engedi hogy szoliba járjak apám nője vissz el néha ha nem tud kivel menni.


Ha lennének jócuccaim akkor én is menő lennék mint a mostha tesóm.


De szerintem ő nem kaphatna semmit apától mert nem az ő lánya nekem kéne adnia mindent nem neki.


2016. júl. 4. 13:09
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
94%

A mostohatesónak van saját szülője, valószínűleg az pénzeli.


Nem azért nincsenek barátaid, mert nem öltözöl jól, hanem mert majom vagy, már bocs. Ilyen gondolkodással csodálom, hogy egyáltalán valaki is leáll veled beszélgetni, ráadásul az okosabbak.


Nem szolizhatsz, ne ba..., talán majd mikor nem szottyadt vénasszony bőröd lesz, akkor áldod még ezért anyádat, hogy nem engedte.


Előbb tanulj meg helyesen írni, hátha azért nem barátkoznak veled, mert kretén vagy (Ipheneje, ruháJi, jóba? van, ál?andóan, fizetei...)!

2016. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Ha arra vágysz, akkor kezdd el árulni magad. És lesz iPhone, szép ruha...
2016. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
El kell szomorítsalak, de az öcsém jut eszembe. Ő 6 lesz idén. Pár hete beugrottunk a bankba, amíg vártunk, anyutól kérdezte, ez milyen bolt. Anyu mondta neki, ez a bank, itt pénzt tartanak, azzal dolgoznak. Öcsém azt mondta erre, de jó, ha nagy leszek, bankban fogok lakni, így mindig lesz pénzem. Rajta még kuncogtunk...rajtad már nem. Szerinted ha odamész, terülj terülj asztalkám fog várni? Lehet, tényleg kapsz egy heverőt a konyhában, hogy mire ők kelnek, elkészítsed a reggelit, jó leszel takarítani, mosni-főzni, kistesóra vigyázni... nagyon rosszul gondolkodsz.
2016. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
Menj el apádhoz és mond el neki ugyanezt.
2016. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
98%
Engem inkább az érdekelne, hogy hogyan akarsz "menő" lenni, ha még írni sem tudsz. A helyesírásod valami katasztrófa. Tanulj, ne "menő" akarj lenni, és majd, ha megkeresed a saját pénzedet, azt majd arra költöd, amire akarod. Ha téged ez tesz boldoggá, akkor költheted majd szolira, drága táskára stb. De tudod ilyen agykapacitással, meg helyesírással én nem számítanék sokra...
2016. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
97%
Istenem Istenem... Micsoda problémák.
2016. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
98%
Inkább te is tanulhatnál. A nyomik gondolom jobbak magyar nyelvtanból.
2016. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
95%

Honnan tudod, hogy apád pénzeli? Nem lehet, hogy a saját faterja vagy az anyja?

Szerinted ennyi az élet? Most komolyan, 16 évesen nem lehetsz ennyire buta és életképtelen. Szoli meg a női táska... Gratulálok.

Anyád helyében én magam vinnélek el apádhoz, hogy ilyen kis szívtelen, hálátlan szarzsák vagy.

2016. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon jó! :'D Szarzsák Xddddddd
2016. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
82%
Szegény anyád... ennyi számít neked hogy pénzel-e? Mert ha nem akkor lelépsz apádhoz? Hajrá. De mi van ha ott se látnak szívesen egy ilyen pénzéhes, számító kis libát?
2016. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!