Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apához akarok költözni. A...

Apához akarok költözni. A mostoha lánya az osztálytársam ő menő én mért nem vagyok az apa neki mért ad több pénzt? 16/L

Figyelt kérdés

Apa és anya 7 éve élnek külön apának lett új nője akinek van egy velem egy idős lánya.

Aki az osztálytarsam lett 9.be , Apa őt pénzeli a legújabb Ipheneje van meg menő drága ruháji, szoliba jár meg mindent megkap ezért szép és menő mindenki imádja minkenkivel jóba van nyáron álandóan a haverjaival van ő lent lehet estig meg felmehetnek hozzá a haverjai.


Nekem meg alig vannak barátaim azok is nyomik nyáron is tanulnak. Anya meg nem foglalkozik velem folyton vitázunk pénzt se ad.


Van egy féltesóm aőától 4 éves és mivel 2 szobás a lakásuk most a nyáron költöznek de 3 szobásba … én is oda akarok költözni annyi ruhája meg mindene van a mostoha tesómnak meg ő menő drága mintás fizetei ő járhat női táskával suliba én meg nyomi hátitaskával ami régi, anya nem engedi hogy szoliba járjak apám nője vissz el néha ha nem tud kivel menni.


Ha lennének jócuccaim akkor én is menő lennék mint a mostha tesóm.


De szerintem ő nem kaphatna semmit apától mert nem az ő lánya nekem kéne adnia mindent nem neki.


2016. júl. 4. 13:09
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy előttem is írták már, szerintem apuddal beszéld meg ezt az egészet. De ne így, ahogy ide leírtad, mert ez eléggé követelőző, és nem szimpatikus. Aztán majd meglátod, hogy ő mit szól ehhez az egész ötlethez, vagy hogy tud/akar segíteni.
2016. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező

Nem ezek dolgok amit te leírtál a fontosak ,hanem kedves barátságos vidám személyiség fontos ,a nyomi barátaid meg többre viszik valoszinüleg ,mint az irigyelt osztálytársad ,és barátai ,mert tanulnak készülnek nyomi barátaid én a helyedben nyomibarátaimat követném .az élet nem egy éjjel-nappal budapest .

2016. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
97%
Képzeld el, az én családom nem gazdag és az apám már egy jó ideje nincs mellettem. Egy lepukkant kis albérletben lakom... Általában turiban vásárolok ruhát és nincs iphone-om... És most meg fogsz lepődni: rengeteg barátom van, akiknek nem az számít, hogy mennyi van a pénztárcámban,pedig nem egy közülük gazdag,mégsem néznek le. Amikor együtt vagyunk az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat. Van,hogy csak átjönnek hozzám, beszélgetünk, nevetgélünk vagy elmegyünk sétálni. Komolyan mondom, inkább így élek normális személyiséggel és igaz barátokkal, mint hogy sok pénzem legyen és felszínes kapcsolataim. Próbáld meg kicsit máshogy nézni a dolgokat, mert ha így állsz az emberekhez és az élethez, nagyon boldogtalan leszel és egyedül fogsz maradni.
2016. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim válasza:
92%

A mostohatesód nem biztos, hogy azért "menő", mert mindent megkap. Akiket nyomiknak nevezel, azokat hagyd ott, jobb lesz nekik egy olyan nélkül, aki lenyomizza őket. Valaki nem lesz nyomi azért, mert valami hasznosat csinál, olyat, ami a jövőben jól fog neki jönni.

Miért lenne a hátizsák nyomi? Pár év múlva neked nem fog a hátad fájni, nekik meg igen, ha sok dolgot cipeltek iskolába. A füzeted meg nem mindegy milyen? Az számít, ami a belsejében lesz meg a fejedben. Szoláriumba miért kéne egy 16 évesnek járnia? Menj ki a napra. Szerintem elég undorító, ha valaki agyonbarnítatja magát. Legyél természetes.

A "jó cuccaid" miatt nem lennél "menő". Gondolod felkapsz valami márkás cuccot, női táskával futkosol és menő leszel?

Apukád a mostohatesóddal él, lehet jobban kijön vele. Fogadd el. Amikor azért nyavalyogsz, mert nem "menő" cuccaid vannak gondolj arra, hogy valahol a gyerekek/felnőttek éheznek, szomjaznak és anyukád téged is beadhatott volna egy árvaházba. De nem tette. Anyukáddal egyedül élsz? Akkor gondolom csak ő keres pénzt. Örülj neki, hogy kapsz enni, inni és nem az utcán vagy egy árvaházban kell élned.

Ha annyira vágysz ilyen dolgokra, kérj pénzt szülinapodra és karácsonyra, abból megveheted. Vagy keress munkát nyárra és vásárolj abból.

(16/L)

2016. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Anyukad helyeben nagyon el lennek keseredve. Ha valoban apukad az uj csaladjat es uj lanyat "penzeli" akkor eleg lehet a gondja felnevelni teged. Tudod mas egy fizetesbol allni a rezsit, kajat ruhakat, orvost fizetni, megoldani a mindennapokat, mintha valakinek van egy parja. Te pedig az erofesziteseit figyelmen kivul hagyva inkabb lelepnel. Szep. Bizom benne hogy a gyerekeim sosem lesznek ennyire felszinesek es a valodi ertekeket fogjak becsulni.
2016. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
88%

Ba...meg, te most komolyan az én kortársam vagy? Helyetted is ég a pofám! Minek neked szolárium?

- Július van, ha nem tűnt volna fel! Menj ki a napra, hidd el, jobban lebarnulsz, mint a szolitól!

- IPhone-t akarsz? Mert? Az olyan menő? Ám legyen. Én tökéletesen megvagyok a 65.000 Ft-os "vacakommal", ami egyáltalán nem menő, de ha kinyiffantom, még mindig nem negyedmilla megy a kukába. Meg amúgy is, tudok rajta netezni, jó minőségű képeket csinálni, meg másokat felhívni, másra meg nem kell nekem telefon, gondolom neked se. Minek akarsz magadnak IPhone-t? Csak mert van a hátán egy megharapott alma? Hát gratulálok.

- És képzeld, az én táskám egy fekete-szürke oldaltáska, amit még anya hozott az egyik továbbképzéséről JÓÓÓ néhány éve, teljesen ingyen. És imádom :P

- A ruháim nagy része ugyan márkás, de ismerősöktől vannak meg turkálóból.

- Drága füzeteid meg neked is lehetnének, ha nem drága ruhákra akarnád költeni a pénzedet.

- A "nyomi" "barátaidat" meg őszintén sajnálom. Azt hiszik, a barátnőjük vagy, miközben így vélekedsz róluk a hátuk mögött... aljas kétszínű pat-kány. De fogadjunk, hogy ők tudnak helyesen írni. És én is. Ha én tudok, te miért nem? Kiégett a retinám, miközben a kérdésedet olvastam. Az agyi szinted leragadt egy alsó tagozatos szintjén, és az a központi problémád, hogy nincs csokibarna bőröd meg IPhone-od?


15/L

2016. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem miért akarsz undorítóan barna lenni. Sok rendszeresen szoláriumba járó ember úgy nez ki.mint egy sétáló tudjukmi. Te meg ráadásul emberileg is az vagy.
2016. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 Gabriellisita válasza:
79%
Ne irigyeld azt a lányt, mert mindenki az iPhonejáért és a márkás cuccaiért keresi a társaságát, nem másért. Nem azért, mert hú de jófej, vagy okos és tehetséges xyz dologban. Elég szánalmas dolog, hogy a tiniknél az a menő akinek iPhoneja van.
2016. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok benne egészen biztos de szerintem ez a kérdés kamu.
2016. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
41%
A sok okos tóninak aki leszólja a kérdezőt: Hogy esne nektek ha nyomorognotok kellene és apád qrvájának a lánya pedig dúskálna apád pénzében? Én az ilyen apát elfelejteném egy életre, majd eljön a nap amikor a qrvája otthagyja a zabilánnyal együtt és egyedül marad öregkorára. De mindenki úgy alussza az álmát ahogy veti az ágyát!
2016. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!