Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apához akarok költözni. A...

Apához akarok költözni. A mostoha lánya az osztálytársam ő menő én mért nem vagyok az apa neki mért ad több pénzt? 16/L

Figyelt kérdés

Apa és anya 7 éve élnek külön apának lett új nője akinek van egy velem egy idős lánya.

Aki az osztálytarsam lett 9.be , Apa őt pénzeli a legújabb Ipheneje van meg menő drága ruháji, szoliba jár meg mindent megkap ezért szép és menő mindenki imádja minkenkivel jóba van nyáron álandóan a haverjaival van ő lent lehet estig meg felmehetnek hozzá a haverjai.


Nekem meg alig vannak barátaim azok is nyomik nyáron is tanulnak. Anya meg nem foglalkozik velem folyton vitázunk pénzt se ad.


Van egy féltesóm aőától 4 éves és mivel 2 szobás a lakásuk most a nyáron költöznek de 3 szobásba … én is oda akarok költözni annyi ruhája meg mindene van a mostoha tesómnak meg ő menő drága mintás fizetei ő járhat női táskával suliba én meg nyomi hátitaskával ami régi, anya nem engedi hogy szoliba járjak apám nője vissz el néha ha nem tud kivel menni.


Ha lennének jócuccaim akkor én is menő lennék mint a mostha tesóm.


De szerintem ő nem kaphatna semmit apától mert nem az ő lánya nekem kéne adnia mindent nem neki.


2016. júl. 4. 13:09
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
94%
Es szerinted a kérdező gondolkodása helyes?
2016. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
34%

"A sok okos tóninak aki leszólja a kérdezőt: Hogy esne nektek ha nyomorognotok kellene és apád qrvájának a lánya pedig dúskálna apád pénzében?"


Én pl lesz@rom!!! Nekem ő már nem az apám.

2016. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
90%
Inkább mondd apádnak lepjen meg egy helyesírási szótárral! Hidd el k@rva menö ha tudsz helyesen írni. Ja és elég drága is manapság!
2016. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
39%
A negyvenes válaszolónak teljesen igaza van!
2016. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, meséljétek be neki hogy normális
2016. júl. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
61%

A kèrdező felfogása elèg gáz...De tini, sajnos ezt sulykolják belè, hogy Iphone meg pòthah meg társai...De talán ezt mèg kinőheti. Gyerekkènt, fiatalkènt pròbál az ember másokhoz hasonlìtani, talán majd kinövi ezeket a gyerekes vágyakat...

De egy felnőtt fèrfinak èlete vègèig szègyen, ha az előző házasságábòl levő gyerekkel nem törődik rendesen. Kèrdező: iphone-t, szolit ne akarj. Felesleges dolgok. De mondd meg apukádnak augusztusban, hogy jön az iskolakezdès menjetek el vásárolni táskát, ruhát, füzeteket neked is.

2016. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
50%
Én nem ismerek mégegy ilyen elborult gondolkodású embert. Jól sejtem hogy valami béna elit gimnáziumba jársz?
2016. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen helyesírással tuti nem gimnazista, nem hogy elit:-D És 66%-os, hogy jössz te ahhoz hogy le qurvázz bárkit is? Lehet az a nő és a lánya szeretetet adnak a kérdező apjának, míg a kérdező csak hisztizik meg veri a kis fenekét a földhöz. És sehol sem írta hogy nyomorognak, az nem nyomorgás, hogy nincsen iphone 6-ja, meg nem járhat szoliba... ha neked ez a nyomorgás szinonimája, szerencsés vagy. gondolom te is hasonló korosztály lehetsz mint a kérdező, ti hiszitek azt hogy nektek mindent szabad de tennetek nem kell semmit.
2016. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim válasza:
56%
Szomorú, hogy apukád nem bánik veled olyan jól, mint a mostohalányával, azt hiszem, nem ártana, ha leülnél vele, és megbeszélnétek ezt a dolgot. Másfelől egyáltalán nem biztos, hogy ez a károdra válik majd, hiszen sok ember, aki alá mindent alátoltak a szülei, később képtelen gondoskodni maagáról és teljesen életképtelenné válik.
2016. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
84%
Nem csoda hogy ilyen stílussal semmit nem kapsz.
2016. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!