Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a nővéremn...

Hogy lehet az, hogy a nővéremnek feltűnik, de anyámnak nem?

Figyelt kérdés
Szóval a nővérem hogyhogy észreveszi azt, hogy a nagybátyánk közeledik felém,meg anyám nagybátyja is, és anyámnak ebből semmi sem tűnik fel..?

2016. júl. 9. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Mi a francnak kellett lepontozni? Hát elég gázosak, az is, hogy az anyja nem tesz ellene semmit. Azért gondoltam, hogy csak bebeszéli, mert ha látványosan fogdossa két férfi rokona is, azt gondolná az ember, hogy ezt az édesanyja is ezt észrevesz és tesz ellene.
2016. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"Ha mégegyszer a seggemhez mersz nyúlni, feljelentelek, te perverz g..ci. A gyerekeidet meg is dugod?" Hangosan és bátran, a család többi tagja, felesége, gyerekei előtt.
2016. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan család, ahol ez a szokás. Buta szokás, de az. Az én fenekemet, is egész gyerekkoromban fogdosta a család összes tagja. Nő is, férfi is egyaránt. Hiába szóltam,, hiába csináltam bármit. Ja, apám-anyám is. Nagyon nem szerettem. Mai napig nem szeretem, ha bárki hozzáér a fenekemhez. Sajna én nem tudtam tenni ellene, remélem neked sikerülni fog. De ez nem jelenti azt, hogy bármit is akarnának tőled. egyszerüen egy bugyuta szokás.
2016. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális az a család ahol szokás a gyerek fenekét fogdosni. Sajnálom hogy ez történt veled előző, de ettől ez még nem egy "bugyuta szokás". Nagyon is benne van a pakliban hogy rámozdultak a rokonai a kérdezőre.
2016. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tőlem nem akartak semmit. Idegesítő volt az tény, de senki nem csinált semmi mást. Eszembe sem jutott, hogy akár akarhatnának is mást. Volt egy öreg bácsi, ő mindenkinek a mellét megfogdosta, simogatta, nyomkodta. Ő sem akart többet. Aztán csodálkozott, hogy egy idő után minden nő kinyújtott karral közlekedik körülötte, hogy még idejében hárítson. Mert ugye hiába szóltál neki, vagy lökted el durván a kezét...... Nem értem amúgy, hogy ezek mit képzelnek? Utolsó előtti voltam.
2016. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!