Bogica0616 kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lett, ha elolvasod, azt megköszönöm. Kérlek csak építő jelleggel, segítség végett szólj hozzá. Köszönöm

A véleményetekre lennék kíváncsi. A párommal több mint 3 éve vagyunk együtt. Júniusban született meg a kislányunk. Mind a ketten heves természetűek vagyunk, ebből adódóan sokszor vitatkoztunk. Nehezen beszélünk meg dolgokat, mert más szemszögből közelítünk meg dolgokat. Másban látunk megoldást adott problémára. Mivel elég makacs a párom, sokszor megsértődött rám, ilyenkor mindig el akart költözni, de valahogy mindig meggondolta magát... A vitáink nagy része a családjának köszönhető, főként az anyának. Leginkább a viták témája is miattuk van. Most jelenleg abból adodik, hogy amikor haza jöttünk a korházból a szülei 1 hétre ide költöztek, majd haza mentek, de utána újra jöttek egy hétre majd megint... Szöval a 6 hétből 3 hetet voltak itt. Valamint a többi rokon is folyton itt volt, nem volt egy nyugot percem sem. Természetesen mindenbe bele szoltak, mikor etessem, hogy szoptassam, ( még após végig is akarták nézni a kérésem ellenére, amikor szóvá tettem nekem estek, hogy ehez már nincs jogom, mert anya vagyok, a párom is támogatta őket, helyettem, szóval a kis 6 fős család kíváncsi volt a szoptatásra nekem meg asszisztálnom kellett volna hozzá), állandóan puszilgatják a kicsit, még a száján is, valamint bármit főzök nem tetszik nekik, rögtön mást kell főzni nekik. Ez gy pici baba mellett nem egyszerű, hogy magunkon kívül plusz 6 főt is ellátni. Most ezeken vesztünk össze, ő a "családja" mellé állt és nem mellém. Jelenleg nem tudom mi tévő legyek, hagyjam itt, vagy győzködjem?


2016. júl. 15. 23:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

Te mit szeretnèl?

Mit vagy hajlandó tenni érte?

Állj a sarkadra, igaza van annak, aki írta, hogy a jogaid megszünéses dumánál az egész bagázst ki kellett volna bacni!

Nem hiszem, hogy egy egy hónspos baba mellett ilyen súlyos döntéseket kell hozni, hogy szétmenni, de anyósodékat sürgősen állítsd le! A legjobb tènyleg az lenne ha szépen lelépnél pár napra szüleidhez, valakihez, mikor ezek hívatlanul odaállítanak, és megmondanád a párodnak, hogy sürgősen növesszen golyókat!

2016. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi,DE sehol sem írta,hogy HÁZAS csak azt,hogy együtt vannak.A SAJÁT családjáról SEM írt.Lehetett akár Árva is aki gyermekotthonban nőtt fel.DE az is lehet,hogy az Ő szüleivel nem jó a kapcsolata.TEHÁT A SAJÁT családjáról nem írt a kérdező,sem az ÉLETKORUKRÓL.EZ ÍGY hiányos történet.
2016. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Ne hagyd ott. Dobd ki a famíliát, ha még ott vannak, ha nincsenek, legközelebb ne engedd be őket. Most csak annyit kell mondanod, hogy többet nincs ottalvós látogatás, nem főzöl senkire, nem szoptatsz senki előtt, babanézőbe pedig előzetes bejelentkezés alapján lehet jönni, max 2 órára, akkor, amikor NEKED megfelel. Ha nem tetszik, hazaköltözhet anyuékhoz, mert ezek szerint úgy gondolja, hogy ők a családja, akkor éljen is velük.
2016. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Én azt tartom valószínűnek,hogy a PÁRJÁNAK van háza,és ott élnek ketten.Mivel albérletről sem írt.Az utolsó két mondatban ott a lényeg " HAGYJAM ITT ?" Ez a hely nem az anyósa háza hanem egy másik ház ahol csak ők laknsk 2-en PLUSZ a baba.
2016. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A csaladomról azert nem írtam, mert meghaltak. Gondolom kedves 5 kommentelő ilyenről még nem hallotál. Nem miatatok akarok veget vetni Mindennek, de jó tudni, hogy tenyleg nem ez a normális. Köszönöm a normalis választ. Sokat segített, ma elkapom a párom, ha haza jön és beszélek vele.
2016. júl. 16. 09:54
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
A te életed,és most még van apja a gyereknek.
2016. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
A rokonok is undorítóak, meg a férjed is. Nem csak nézelődni kellett volna jönniük, meg újszülöttet puszilgatni, hanem hogy segítsenek egy gyermekágyas nőnek! Megmondanám nekik, hogyha nem tudnak segíteni, csak beszólogatni, akkor menjenek haza szépen!
2016. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem az a megoldás hogy otthagyod a párodat.Igen nagyon szemét volt és nem állt ki melletted a szülei meg gyengeelméűek hogy nem fogják fel hogy egy babát nem csókolunk szájon,nem telepszünk rá hetekre az anyára stb...

Beszéld meg a pároddal.Ha még akkor is őket védi egyszerűen dobd ki az egész családját a házadból.Akkor talán észhez tér.De gondolj bele:ha most otthagyod hova mész?és egy szopós babával hol találsz munkát?

2016. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon durva, nem is engedtem volna hogy odaköltözzenek. Tartság tiszteletben, hogy nyugodtságra vágysz. Az pedig felháborító, hogy nézni akarják hogy szoptatod. A férjednek erényesebben ki kellene állnia érted. Szájrapuszia gyereknek? Gusztustalan. ah és csecsemővel elvárják, hogy kiszolgáld őket? Mutatnám nekik, hogy merre van az ajtó.
2016. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%

"Nehezen beszélünk meg dolgokat, mert más szemszögből közelítünk meg dolgokat. Másban látunk megoldást adott problémára. Mivel elég makacs a párom, sokszor megsértődött rám, ilyenkor mindig el akart költözni, de valahogy mindig meggondolta magát..."


Hát már itt megette a fene az egészet. Olyan embernek kell gyereket szülni, aki jó eséllyel társad, nem csak a dugópajtid. Nem értem, emberek miért csinálnak össze-vissza akárkinek gyereket..

De már most mindegy, a gyerek megvan. Próbáljatok meg valahogy kompromisszumot kötni.

2016. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!