Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas is ilyen szerencses?

Mas is ilyen szerencses?

Figyelt kérdés
Elnek a szuleim,akik csodalatos,remek emberek!Van egy noverem,jo testverek vagyunk.Neki ket gyereke van,en keresztanyu vagyok.Nagyon szeretjuk egymast!Van egy parom mar 8 eve,aki imad es akit imadok.Egy szep hazban elunk,van munkank.Persze mindig penzgondok vannak,nem vagyunk gazdagok.Vagy megis...Ahogy atolvasom az iromanyom nagyon gazdag vagyok!!!
2010. ápr. 17. 12:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Én nem.
2010. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Én is szerencsés vagyok. Mindig aggódom is, nehogy egyszer vége legyen a "sikerszériának".
2010. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nekem nem jutott ki a jóból. Munkanélküli vagyok- 4 éven belül másodjára- távkapcsolatban élek, anyáméktól függök akikkel nem túl felhőtlen a viszonyunk.Egyke is vagyok.. De reménykedem, hogy lesz ez jobb is egyszer
2010. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De van parod es vannak terveitek!Nem olyan rossz ez:)
2010. ápr. 17. 12:56
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
irigyellek a sok szeretet miatt,bááár én sem panaszkodhatok azt hiszem...
2010. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
én igen
2010. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Akik boldog csaladban elnek,szoktatok gondolni arra mekkora szerencsetek van?En bevallom ritkan.Pedig nem kene termeszetesnek venni.
2010. ápr. 17. 13:12
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Én is szerencsés vagyok ilyen téren. :)
2010. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Szia.


Jaj, de jó Nektek! Nem irigylem Tőletek, nehogy félreértsetek! Csak olyan jó olvasni, hogy vannak olyanok is, akik ilyen szerencsések.

Én már 2 éve próbálkozom a Párommal, hogy legyen kisbabánk, nem akar jönni. Hatalmas adósságai vannak a Páromnak is és Anyukámnak is. Itt élünk a szüleimnél.

Nem tudunk elköltözni, mert a bankok nem adnak kölcsönt a Páromnak a sok adósság miatt, nekem szintén nem , mert nem vesz föl a munkáltatóm véglegesen, csak hosszabbítgatják a munkaszerződésem...

(Mielőtt még leszólnátok, hogy ilyen anyagi helyzet mellett miért vállalnék gyereket, hát, nem szeretném azért kihagyni az anyaságot, a családot, mert 40-50 éves koromig küzdök, hogy mindent megadhassak Neki, aztán meg kifutok az időből. Lehetőségeimhez mérten a legtöbbet fogom Neki adni, ha egyszer megfogan a Drága...):-(

Sokszor szoktam sírni, hogy nekem, aki tisztességes, becsületes, nem naplopó, nem gonosz, nem buta miért csak ennyi jutott, de azért próbálok optimistán gondolkozni és tervezni a szebb jövőért.

A Párom viszont nagyon pesszimista. Mindig azt hajtogatja, hogy nekünk már soha nem lesz jobb, ilyen nyomorogva fogunk meghalni. Meg, hogy Isten majd annak ad gyereket, aki a kukába dobja, de nekünk, akik imádnánk, nekünk véletlenül se...

Hát, van benne valami...:'-(

Mindemellett nagyon hálás vagyok azért, amim van! A Páromért, Anyukámért, a munkámért...

Csak sajnos hiába mondják, hogy a pénz nem boldogít, pénz kell ahhoz, hogy összeköltözhessünk, hogy lerendezzük az adósságokat (amiket nem poénból vettek föl), stb.

Jelenleg ez van...:-(

2010. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Mostanában mindig arra gondolok,hogy van két szemem,lábam,kezem,és egy testem,ami hála a jó Istennek ép,és teljesen egészséges vagyok.Valamint van egy párom,aki mellettem áll a bajban is,ha neki lennének gondjai,természetesen is ugyanígy kitartanék mellette!Van egy szép közös családi házunk,közös életünk.

Viszont én munkát keresek folyamatosan,és ez nyomaszt,hiszen nagyon nehéz elhelyezkedni.Ha ez a gond megoldódna,felhőtlenül boldogok lehetnénk,és az anyagiak sem terhelnének meg annyira.Mondjuk így sincs okunk panaszra.örülök annak,amim van,de még jobb lenne,ha végre lenne egy normális,rendes munkahelyem.

2010. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!