Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meglépjem?

Szerintetek meglépjem?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok 2 eltartott gyerekkel.10 hónapja megismertem egy férfit akibe szerelmes lettem.Heti kb 2 szer tudunk találkozni 3-4-5 órára. A férjem nem tisztel, csúnyán beszéde velem szemben.Teljesen mindegy neki h akár az utcán vagyunk.Ebből lett elegem. Szüleimnek elkezdtem adagolni h van valakim és édesanyám azonnal le is állitott ideges lett nem lehet vele beszélni erről.Igy nem tudom belevágja e egy válásba h szüleim is ellenem lesznek.Ha a pasinak kijönne együtt éléskor a hibája senkim nem maradna akire számithatnék.Egyedül maradnék az eltartott gyerekekkel
2016. aug. 5. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
A pasinak kellesz egyáltalán a gyerekeiddel együtt???
2016. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta felvállalna
2016. aug. 5. 21:56
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Lépd meg! Tudod ki maradna egy ilyen kapcsolatban.... Anyudéknak meg mi közük az életedhez ? Felnőtt nő vagy, 2 gyerekkel. Ne másokat nézz, azt tedd ami neked jó. Na meg a gyerekeknek. Velük kellene ezt megbeszélned, hogy ők mit gondolnal erről.
2016. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
77%
lépjed meg vagy mindegy,ha ennyi eszed van hogy itt ilyeneket kérdezel akkor tökmindegy ppp
2016. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
A férjed a gyerekk előtt is ilyen volt? Ha nem vagy boltog akkor hagyd ott. Egyedül is jobb mint egy rossz kapcsolat/házasélet. A másik férfivem 2x találkoztatok ami egy barátsághoz is kevés. Ne a másik férfi miatt hagyd ott, hanem mert nem vagy boldog a férjeddel! leélnéd az életedet boldogtalanul? Bármikor inkább egyedül, mint egy rossz férjjel.
2016. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

"A férjem nem tisztel, csúnyán beszéde velem szemben"


Kérdés, hogy ilyen volt-e már akkor is amikor hozzá mentél?

Amúgy gondoltál már arra, hogy akkor hogyan fog majd beszélni veled ha megtudja, hogy csalod?!

2016. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem 2 szer találkoztunk hanem hetente 2 -3szor kb és már 10 hónapja
2016. aug. 5. 22:09
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Talán meg is érdemled és talán, azért ilyen veled a férjed, mert gyerekes nőként megcsalod. Válj el v szégyelld el magad.
2016. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
még meg se csaltam már akkor ilyen volt évek óta
2016. aug. 5. 22:18
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Azért ez nagyon meggondolandó lépés!!

Egy szerető a legszebb, legjobb arcát mutatja. Nem nehéz hetente két alkalommal. Ha együtt élnétek, és nem csak az ünnepi lényeteket mutatjátok, akkor hogy alakulna?

Más dolog együtt élni,a mindennapos bajokkal, gyerekekkel, akit felvállal, de a mindennapokban, amikor nem csak igéretekkel kell gondoskodni róluk?

Anyukád is ellenzi. Talán mégsem olyan rossz ember a vő?

Férjed miért nem tisztel, és beszél veled csúnyán? Meg teszel mindent, hogy úgy éljetek, ahogy egy igazi családnak kellene?

Ezek kérdések, amire saját magadnak kell megadni a választ. Felelősséggel, mert nem csak a te sorsod a tét, hanem a két gyereké is.

2016. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!