Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meglépjem?

Szerintetek meglépjem?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok 2 eltartott gyerekkel.10 hónapja megismertem egy férfit akibe szerelmes lettem.Heti kb 2 szer tudunk találkozni 3-4-5 órára. A férjem nem tisztel, csúnyán beszéde velem szemben.Teljesen mindegy neki h akár az utcán vagyunk.Ebből lett elegem. Szüleimnek elkezdtem adagolni h van valakim és édesanyám azonnal le is állitott ideges lett nem lehet vele beszélni erről.Igy nem tudom belevágja e egy válásba h szüleim is ellenem lesznek.Ha a pasinak kijönne együtt éléskor a hibája senkim nem maradna akire számithatnék.Egyedül maradnék az eltartott gyerekekkel
2016. aug. 5. 21:49
1 2
 11/18 anonim válasza:
90%
Biztos ez lenne a legjobb a gyerekeidnek is?
2016. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Mondani bármit lehet...pasi is mondhat bármit!

Ha meg válni akarsz vállj,nehogy már anyádéktól függj..

mi az h eltartott gyerekek?!

Te gyerekeid?

2016. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igy van én gyerekeim csak azért irtam igy h még igencsak meggondolandó mit tegyen az ember mert még tanulnak
2016. aug. 5. 22:49
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos , 95% a nöknek aki " meglépi " , kiderul h a semmibe ugrik , a szeretö meggondolja magat , " nem igy kepzeltem ", " nem most ", " felreértetted " , stb

Utana bekulni akar a ferjjel , akinek mar nem kell , föleg miutan kezdi lenézni a feleségét , h nem kellett a szeretönek , utana neki se fog ....

Biza a ferj elött azt a szégyent , h a szeretö otthagyott , akiert öt elhagytad ... Az mar hazassag nem lesz .

A szeretök sokszor szitanak valasra , sajat ego növelesi celzatbol , h " lam , ertem elhagyta a férjét ", utana meg nem kell neki mar a nö .

Sajnos ez törtenik altalaban . Sok a lelkiismeretlen bájgúnár...

En azt mondom , h ha nem jó a hazassagod , próbálj emelt fövel magad miatt kilépni , nem egy masik ferfi miatt .

2016. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

A férjedtől vannak a gyerekek?

Egyébként tedd meg... én is megtettem... elhittem mindent,hogy majd jobb lesz vele mert a férjem le sem szart.. gondolom mondanom sem kell,hogy mennyire rosszul tettem. 1 év múlva úgy lelépett,hogy mégcsak nem is szólt. Nyílván sok volt neki más gyerekét nevelni,pedig azt mondta felvállalja... és igazad lesz,nem fog senki sem melletted maradni,mellőlem is eltűnt mindenki. Úgyhogy jobban teszed ha foggal körömmel harcolsz azért,hogy egyben maradjon a családod,mert annál nincs fontosabb ebben a retkes èletben.

2016. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen a férjemtől vannak a gyerekek
2016. aug. 5. 23:48
 17/18 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező pont azért keresett más pasit, a válás helyett, mert van két eltartott gyerek. Csak épp nem tudja őket eltartani, így kell mellé egy másik pasi, aki a havi fizuját leadja.

Gondolom a választás is így esett, hogy csak legyen valaki, aki hajlandó erre.

A bizonytalanság is ebből fakad. Ha mégse sikerül, utcára kerülhet a gyerekekkel, mert egyedül egy albérletet se tud fenntartani.

Részben ez a kiszolgáltatottság az oka a férje viselkedésnek is. Azt csinál amit akar, úgyse tud hova menni.


A legszebb az lesz, ha lebukik, hogy szeretője van. Akkor nem lesz kérdés, hogy elváljon-e.


Kézenfekvőbb lenne jobb állást keresni (vagy egyáltalán dolgozni, bár nem tudni, mekkorák a kicsik), és saját lábra állva különmenni. Aztán keresni olyan pasit, akivel a kapcsolat harmonikus és nem a kényszer tartja benne.

De ha ehelyett annyit tesz a kérdező, hogy keres másik eltartót, akkor biztosan nem lesz az új kapcsolat se hosszú életű.

2016. aug. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
92%
Csak akkor válj el, ha egyedül is el tudod tartani magadat és a gyerekeidet normális színvonalon! Ha van (lesz) hol laknotok, lesz miből élnetek, eleget keresel ehhez. Úgy kalkulálj, mintha csak magadra számíthatnál, mert könnyen előfordulhat, hogy így lesz.
2016. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!