Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy házaspárnak nincs...

Ha egy házaspárnak nincs gyereke, az emberek mennyi idő után kezdik az "okokat" találgatni? És mikre gondolnak elsősorban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 16:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Lassan 3 éve vagyunk házasok, 26 és 29 évesek vagyunk.

Szerintem az embereket nagyon is foglalkoztatja egy-egy másik pár gyerek-ügye. Jó pletykatéma :(

Érdekes, az én környezetemben nagyon sokan szülnek 28 év alatt és nagyon sokan az esküvő után 10-11 hónappal. Pedig én is a Földön élek..

2010. ápr. 20. 16:45
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
nlunk a csaldban (unokatestvreim) volt 3 ill. 4 ve is esküvő.baba senkinl sincs,pedig az esküvő előtt vekig voltak együtt.szeretnnek babt mindkt helyen, s br 30 körliek mg gy gondoljk, hogy kell egy kis idő hogy minden kszen lljon s jöhessen a baba.nem pp az anyagiak miatt aggdnak,csak inkbb mindent jl tgondolnak
2010. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
bocs, az lemaradt hogy a tallgatsok itt se maradnak el.a legtöbbször az jön elő hogy nem lehet babjuk, vagy karrieristk.de egyik sem igaz
2010. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már az esküvő után találgatják, hogy miért nem jön a baba? (vagyishogy mikor jön már?) Elsősorban arra gondolnak, hogy vmelyikükkel baj van. Vagy hogy a felség karrierista, a férj állandóan dolgozik.
2010. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

Mi már 6 éve vagyunk házasok, 33 és 35 évesek vagyunk, és nekünk sincs még gyerekünk. Néha még a mai napig is előfordul, hogy megkérdezi egy-egy rokon vagy ismerős, hogy "És mikor lesz már baba?".... Én meg erre azt mondom, hogy "Már útban van!... csak még nem ért ide!". ;)

Nekem is az a személyes tapasztalatom, hogy az embereket tényleg érdekli, de csak azért, hogy legyen mit kibeszélni egymás között...

2010. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk u.e volt a helyzet 25 és 26 évesen voltunk mikor házasodtunk, de még nyaralni,bulizni és kicsit csak ketten akartunk lenni. 6 éve voltunk együtt és 2 év házasság után tavaly született meg a kisfiunk. Én még így is "fiatalnak" éreztem magam a szüléshez pedig 27 voltam. Persze most az a sláger, hogy mikor jön a kistesó:))
2010. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

magyartanáromnak és a feleségének sincs,ők elmúltak 35 évesek,azt mondják hogy még nem jött össze.De azért elég sokat utaznak(iwiw-es képeinél: kb 30 különböző országba jártak már),meg utálják a gyerekeket(saját tapasztalat:D:D)

szóval nemhiszem,hogy nagyon szeretnének...

2010. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Jaja, mi a különbség a pedagógus és a pedofil közöt??

A pedofil szereti a gyerekeket :)


Amúgy pont fordítva szokott lenni: Mondod, h még nem akarsz, és nem hiszik el, azt feltételezik, h nem jön össze és csak kamuzol.

2010. ápr. 20. 17:21
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

5-6 év Persze életkortól függ.

Én arra gondolok vajon nem akarnak egyáltalán vagy csak még nem jött össze.

Miért nem mennek orvoshoz?

2010. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
Ne foglalkozz a miértekkel. Én nagy ívben magasról, amikor engem faggatnak. Röhögve csak annyit mondok, hogy ne aggódj már, ha én sem aggódok ez miatt. Mi már több, mint hat éve vagyunk együtt, és egyáltalán nem érezzük hiányát egy gyereknek. Nagyon jól megvagyunk kettesben, és ez így is lesz még jó pár évig. Amúgy is fiatalok vagyunk, szóval...
2010. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!