Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy házaspárnak nincs...

Ha egy házaspárnak nincs gyereke, az emberek mennyi idő után kezdik az "okokat" találgatni? És mikre gondolnak elsősorban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 16:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ma úgy vélem, nincs ennek a dolognak túl nagy jelentősége. Sokan választják a gyerek nélküli életet, ennek számos (és nem mindig egészségügyi) oka lehet. Találgatni esetleg a szűkebb család találgathat, másnak vajmi kevés köze van hozzá.Ha ez kellemetlen, akkor legjobb annak akinek akarod elmondani röviden. Pl. nem akarunk gyereket. Vagy még gondolkodunk rajta. Még nem tervezzük...Ha rólad van szó és szeretnétek babát akkor haállítólag minden oké, akkor kb. 2 év alatt jön a baba.De ha zavar ez az egész, mert nyilván mindenkit zavarna, akkor menjetek el orvoshoz és minden aggályodat el fogja oszlatni: ha netán van valami gond, akkor is jobb tudni, mint bizonytalanságban lenni!
2010. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Öszintén én még sose gondolkoztam azzon hogy a barátaimnak vagy a munkatársaimnak van-e gyereke, terveznek-e, öszintén magasról teszek rá.

Inkább ha már van gyerek a kölyköt szoktam sajnálni mert a szűlök felelötlenűl vállaltak gyereket.

2010. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az én férjem 10 évig élt házasságban, gyerek nélkül. Nem akart gyereket, mert a felesége alkoholista volt. A házasságából csak az első 2 év volt jó, onnantól már csak sajnálatból volt a nővel. Mi augusztusban házasodunk, és utána elkezdünk dolgozni a babaügyön. :)
2012. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nekünk 5 év házasság után született meg a gyerekünk és azért akkor, mert akkor jött össze. Nem tudom, h miket gondolhattak, de nem is érdekel a sok rosszindulatú pletykafészek. Úgy leoltottam őket, h nem nagyon mertek kérdezgetni :)

De nektek miért nincs?

2012. jún. 19. 13:48
 25/25 A kérdező kommentje:
Ez vicces, elfelejtettem, h a saját régi kérdésem volt ez :)
2012. jún. 19. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!