Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert a barátom, teljesen...

Megvert a barátom, teljesen összetörtem, nem is tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
voltak mindig kisebb viták de semmi komoly, 2 napja viszont teljesen bekattant, és elég durván megvert, fáj mindenem lila a fél fejem, alig hallok a bal fülemre, kék zöld mindenem, előtte csak annyin vitatkoztunk, hogy kinek miből van elege de semmi komoly, teljesen megőrült mint egy idegen. másfél éve vagyunk együtt és én nagyon szeret(t)em...és tudom hogy aza normális ohgy ezek után elküldöm a f@szba, de valami visszatart, de közbe folyamatosan bevillannak a képek a tegnapelőttről és teljesen rosszul leszek... ha a barátaimnak vagy a családomnak elmondanám akkor gyakorlatilag alig maradna életben, olyat kapna, de így meg nem tudom kivel megbeszélni a dolgot.. nem is tudom hogy lezárni ezt az egészet...szeretem de irtózok és undorodok tőle
2010. ápr. 21. 09:38
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
61%
Te hisztis vagy, ő meg zakkant, ennyi. Tessék szakítani. És vigyázni a következő kapcsolatban, hogy ne verekedjetek!
2010. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ragaszkodsz.

De ezen nem úgy fogsz túllépni, hogy itt leírják 20 an, hanem majd egyszer eldől magadban.

Egyik válaszolónak üzenem, hogy ez nem önbecsülés kérdése.Nem kell szűken látni.

2010. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
98%
Én tuti fel is jelenteném. Hogy képzeli ezt? Tanulja meg egy életre, hogy mi jár annak, aki ököllel akarja levezetni a feszültséget.
2010. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
98%
Elhiszem, hogy nagyon nehéz, de dobd ki! Ha egyszer előfordult, máskor is elő fog, és lehet még durvábban. Egyébként én a helyedben mennék látleletet csináltatni, kidobnám, és megmondanám neki, hogy ha nem tűnik el, akkor annak következményei lesznek. Tudom, hogy nehéz, de nem érdemel meg.
2010. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
46%
Azért ilyen durva sérülésekkel nem a gép előtt kellene ülni, nem? És senki nem vette észre, hogy megsérültél? Ugyan már... Órán vagy, ugye?
2010. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, csak az érzelmek, meg még fel se fogtam igazán, tegnap nem is gondoltam a dologra, vagyis próbáltam nem gondolni rá... ma megyek át a cuccaimért hozzá de eljön velem 2 nagyobb darab barátom, azt mondtam nekik hogy nem történt semmi, csak jó lenne ha segítenének elcuccolni... meg 1 közeli barátnőmmel azért beszélgetek ma erről, mindig ő segít ha rossz passzban vagyok. Egyre biztosabb hogy otthagyom, csak káosz van most a fejemben, meg kicsit félek is... de tudom, hogy ott kell hagynom...csak valami visszahúz, de tényleg nem maradhatok vele..
2010. ápr. 21. 09:50
 17/51 anonim ***** válasza:
98%
Én rögtön szakítanék vele! És ha képes arra, hogy ennyire súlyosan megverjen lehet, hogy másra is képes!
2010. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

nem, nem órán vagyok....az egyik testvérem észrevette, hogy sántítok,mertá tjött tegnap ebédelni. de mondtam hogy lépcső... saját lakásom van, egyedül élek jelenleg.

de ha én ezt testvéreknek, szülőknek, barátoknak elmondanám akkor ott tényleg nem kevés vér folyna, és már így is épp elég dolog történt...a lábam borzasztóan fáj, azt megnézetem orvossal, de ha látleletet vesznek, akkor automatikus a feljelentés is? mert azt nem akarom

2010. ápr. 21. 09:54
 19/51 anonim ***** válasza:
89%
Ez sántít. Azt mondtad, nem történt semmi. Tehát maszkban fogsz menni. Ha lila a fél fejed, akkor csak észreveszik.
2010. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
90%
mit érdekel,hogy mi lesz vele?? annyira nem értem ezeket a nőket. a saját családomban tapasztalom, hogy van ilyen. anyukám, húgát is rendszeresen megveri az élettársa. mindene tiszta lila mindig. volt, hogy eltört az orra, mert 'leesett a létráról'. máskor 'elcsúszott a kádba', és monoklija lett. mikor a családtag lépett és ráijesztett arra a vadállatra feljelentést tettek ellene! nem értem.. de egy ilyen 'kapcsolatnak' csak rossz vége lehet:S
2010. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!