Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert a barátom, teljesen...

Megvert a barátom, teljesen összetörtem, nem is tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
voltak mindig kisebb viták de semmi komoly, 2 napja viszont teljesen bekattant, és elég durván megvert, fáj mindenem lila a fél fejem, alig hallok a bal fülemre, kék zöld mindenem, előtte csak annyin vitatkoztunk, hogy kinek miből van elege de semmi komoly, teljesen megőrült mint egy idegen. másfél éve vagyunk együtt és én nagyon szeret(t)em...és tudom hogy aza normális ohgy ezek után elküldöm a f@szba, de valami visszatart, de közbe folyamatosan bevillannak a képek a tegnapelőttről és teljesen rosszul leszek... ha a barátaimnak vagy a családomnak elmondanám akkor gyakorlatilag alig maradna életben, olyat kapna, de így meg nem tudom kivel megbeszélni a dolgot.. nem is tudom hogy lezárni ezt az egészet...szeretem de irtózok és undorodok tőle
2010. ápr. 21. 09:38
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
58%
Ha ilyen szánalmasnak tartod ezt az oldalt, minek vagy itt? Nem csengettek már ki? Szórakozz máshol.
2010. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
88%
nem bizonygatni kell, amint láttad sokan reagálnak és aggódnak, csak logikátlan az egész, hogy az arcodat nem látták...ha lila a fél fejed
2010. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
59%

Ne aggódj, Te is abba néhány százalékos rétegbe tartozol, akik szeretik, ha így bánnak velük.

Szülj gyereket, veresd szét a fejed Ti ezt szeretitek.


Vagy dobod és talán jobb életed lesz.

2010. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
98%

Rakd ki, ha egyszer megtette újra megfogja tapasztalatból mondom neked!

Ez a férfi nem szeret téged ha ilyet megtett veled azért még 1 füles is rossz de hogy kék zöld az egész fejed nem játék!

Élje ki ilyen szempontból magát máshol vagy verje a fejét a falba, de ne egy nőt bántson könyörgöm!És az ilyen emberek milyen apák lesznek?Bele gondolni is rossz!

2010. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
98%

Ki másnak szólhatnál elsőként, ha nem a saját családodnak?

S hogy lehet az, hogy fel sem tételezed a családtagjaidról, hogy "rendes úton", vagyis kórház-látlelet-rendőrség-feljelentés útján intéznék el a dolgot, mint tenné azt minden normálisan gondolkodó állampolgár?

Mondjuk, ha ezzel börtönbe juttathatod a családtagjaid, akkor csak hallgass és tűrj.

Szerinted, ha ilyen agresszív a párod, hagyni fogja, hogy csak úgy elcuccolj tőle?

2010. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
36%
NE ÍRJATOK MÁR ÚGY LÁTSZIK KICSÖGNETTEK!!!! :DDD
2010. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
89%
jaja, szíkíts vele, tedd ki, mert akkor bármikor hajlamos ilyen kitörésekre, de azért azon közben gondolkodj el, h vajon megérdemelted ?
2010. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
91%

Szia!Tudom min mész keresztül engem is megvert a volt párom.Együtt maradtam vele sokáig és mindig durvább lett.Aztán pont idöben léptem mert már a fojtogatásnál jártunk.Lehet h ha maradok ma már nem ülök itt.Tudom h nem megy könnyen de menni fog hidd el.Sok kitartást kivánok neked.És ne félj töle mert csak rosszabb lesz!


A beszólogatóknak!Mi lenne ha máshol élnétek ki magatokat?Nem értem mért kell mindig bántani a másikat!Nézz körül nincs más dolgod?Ha nem tetszik a kérdés akkor ne válaszolj!

2010. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
utolsónak: köszönöm.
2010. ápr. 21. 10:59
 40/51 anonim ***** válasza:
98%

A Hitetlen Tamásoknak elmondanám, hogy nem mindenki gondol egyből a legrosszabbra. Amikor a barátnőmet először elverte a pasija és tiszta kék-meg zöld volt én is elhittem, hogy megbotlott és beverte az arcát a konyhapultba, mert semmi jele nem volt, annak, hogy óriási gondok vannak köztük, Aztán második alkalommal, már nem volt kérdés, hogy hogyan nézett ki a szekrényajtó. Ha eddig még látható jele nem volt annak, hogy a fickó agresszív, nem biztos, hogy ez volt az első gondolat, hogy megverték.


A kérdezőnek, meg csak annyit, hogy a tetteket nézd, ne az érzéseket. Az említett barátnőm is maradt. Aztán nemsokára terhes lett a pasi ,meg úgy begurult a hírre, hogy úgy elverte a csajt, hogy elment a gyerek és örülhet, hogy megtudták menteni az életét. Szóval szerintem is lépj le, amíg nem történik nagyobb baj! Aki egyszer megteszi tuti, hogy megteszi máskor is. Az ilyen embereknek a vérükben van és nem tudják azt visszatartani örökké egyszer úgyis kiborulnak és akkor mi lesz?


A családod meg előbb utóbb úgyis meg fogja tudni, hogy mi van lehet jobb lenne előbb.

2010. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!