Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert a barátom, teljesen...

Megvert a barátom, teljesen összetörtem, nem is tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
voltak mindig kisebb viták de semmi komoly, 2 napja viszont teljesen bekattant, és elég durván megvert, fáj mindenem lila a fél fejem, alig hallok a bal fülemre, kék zöld mindenem, előtte csak annyin vitatkoztunk, hogy kinek miből van elege de semmi komoly, teljesen megőrült mint egy idegen. másfél éve vagyunk együtt és én nagyon szeret(t)em...és tudom hogy aza normális ohgy ezek után elküldöm a f@szba, de valami visszatart, de közbe folyamatosan bevillannak a képek a tegnapelőttről és teljesen rosszul leszek... ha a barátaimnak vagy a családomnak elmondanám akkor gyakorlatilag alig maradna életben, olyat kapna, de így meg nem tudom kivel megbeszélni a dolgot.. nem is tudom hogy lezárni ezt az egészet...szeretem de irtózok és undorodok tőle
2010. ápr. 21. 09:38
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért nem szólsz a családodnak, barátaidnak. Ha megütött egy nála sokkal kissebb nőt, akkor igenis tudja milyen amikor ő marad alul. Könnyű a gyengébb felett győzedelmeskedni.

Azt a látleletet én felvetetném. Tanulja meg egy életre mi jár azért ha nőt ver.

2010. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
40%
Maunika saóóóó élőben! Ez igen
2010. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
94%
Én arra lennék kíváncsi,hogy másnap mondjuk mit mondott neked?!Bocsánatot kért?Kimagyarázta?Vagy nem is beszéltetek azóta?Egyébként nincs min gondolkodni,de előttem már sokan leírták.Esetleg még annyit,ha ilyen vadállat,akkor nincs kizárva,hogy zaklatni fog még jó darabig,ugyhogy jobban tennéd ha beavatnád a családod.
2010. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőmnek volt egy agresszív élettársa. Először nem bántotta őt fizikailag, csak volt egy kitörése, amitől a barátnőm megijedt. 4 hónapja voltak együtt. Megkérdezte én mit tennék. Mondtam, hogy én kifarolnék, azonnal. Nem tette meg. Később fojtogatások, életveszélyes fenyegetések, barátnőm akkor már otthagyta volna, de a srác nem engedte. Feljelenteni nem merte, félt hogy akkor a srác bántani fogja őt vagy a szeretteit (tett rá utalásokat, hogy elássa az erdőben, mondván "ha nincs holttest, nincs bizonyíték"). Elég gyorsan tropára mentek az idegei, nyugtató, altató, pia... Egyszer totál részegen ült autóba, balesetet szenvedett, nem volt bekötve, kirepült a kocsiból... 2 és 1/2 évig kómában volt, utána meghalt.

Ez egy durva példa, de sajnos megtörtént. Akárhogy akartam, nem tudtam segíteni rajta. Most azonnal hagyd el azt az embert, mert leírásod alapján itt nem "csak" 1 pofon csattant el, amit adott esetben meg lehet bocsájtani (bár én azt sem bocsájtanám meg). Aki ilyen szinten elveszti az önuralmát, azzal nem szabad együtt maradni! Ki tudja, mi történne legközelebb? Fogadd meg az én és az előttem szólók tanácsát!

2010. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el , tapasztalat:(:(
2010. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%
Engem is volt,hogy megütött az exem.Nem egyszer,ráadásul ő is amolyan apró-cseprő hülyeségek miatt,amit egy értelmes emberrel meg kéne tudni higgadtan beszélni.Az én vállam,karom,hátam rengetegszer volt kék-zöld,mások is észrevették,de olyankor csak huncutul vigyorogtam,hogy hát a drága szex közben elég harapós,csak a barátok tudták,hogy mivan.Nem tudtam védekezni se a döbbenettől,se a kétségbeeséstől,meg ugye nem vagyok férfi se.De amikor egyszer a nyakamat szorongatta,na akkor kapott!Azóta is gyűlölöm,ha valaki veszekedéskor hozzáér a nyakamhoz.Utólag bevallom,iszonyatosan szégyellem magam a gyengeségem miatt,hogy nem hagytam el az 1. alkalom után,mert azt kellett volna.Neked is most azt tudom tanácsolni,hogy bármilyen nehéz is,hagyd ott,mert nem érdemel meg téged.Ez egy gyenge ember,aki így érzi a fölényét,hogy egy fizikailag gyengébb embert lealáz.Nem nagy dicsőség,hamar vége lesz az érzésnek és legközelebb ugyanúgy megteszi.Utólag és messziről mindenki nagyon okos és könnyen osztogat tanácsot,hogy hagyd ott,de énis tudom milyen nehéz.Mégis vegyél erőt magadon.Erre a fazonra nem számíthatsz mint férfire,nem támaszkodhatsz rá,nem tudsz vele még kis dolgokat se nyugodtan megbeszélni...Miért kéne ő még neked?
2010. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok...Mondd csak el a családodnak vagy barátaidnak!Csak azt kapná,amit megérdemel.És ne érezd magad miatta rosszul,bár énis rosszul éreztem volna magam akkoriban...egyik haverom eléggé intenzíven el akart volna vele "beszélgetni":)Csakhogy akkor már tárgytalan volt,mivel nem voltunk együtt addigra mikor a kedves haver megtudta:)
2010. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Tudom hogy regen volt de remelem otthagytad ezt a barmot!

15 eves lany vagyok,14 eves koromba megutott a baratom ,akkrovoltunk 3 honaposak en azonnal ottakartam hagyni ,senkinek nemturom el.

Aztan elkezdett sirni meg minden latta rajtam hogy nemhulyeskedek,kapott egy utolso eselyt..

9 honapig voltunk egyutt,utana nembantott.

2012. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:

Nos mitörtént?

Ott hagytad azt a besz@ri f#aszfejet?

2016. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 ElPopo válasza:
Szerintem alaposan cumizd le
2019. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!