Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert a barátom, teljesen...

Megvert a barátom, teljesen összetörtem, nem is tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
voltak mindig kisebb viták de semmi komoly, 2 napja viszont teljesen bekattant, és elég durván megvert, fáj mindenem lila a fél fejem, alig hallok a bal fülemre, kék zöld mindenem, előtte csak annyin vitatkoztunk, hogy kinek miből van elege de semmi komoly, teljesen megőrült mint egy idegen. másfél éve vagyunk együtt és én nagyon szeret(t)em...és tudom hogy aza normális ohgy ezek után elküldöm a f@szba, de valami visszatart, de közbe folyamatosan bevillannak a képek a tegnapelőttről és teljesen rosszul leszek... ha a barátaimnak vagy a családomnak elmondanám akkor gyakorlatilag alig maradna életben, olyat kapna, de így meg nem tudom kivel megbeszélni a dolgot.. nem is tudom hogy lezárni ezt az egészet...szeretem de irtózok és undorodok tőle
2010. ápr. 21. 09:38
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
93%

Vetess látleletet, és szólj a barátaidnak, családodnak!

Ez nem játék, és szerenécsre te magad is tudod, hogy mi a megoldás. Hagyd el végleg, mert aki ilyet tesz egy nővel, az nem férfi.

2010. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
87%
De ha lila a fél fejed, hogyhogy nem vette észre a rokonod, aki nálad volt? Csak a sántítást??..
2010. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
84%
Na, ezt mondtam én is. Ezért sántít a történet.
2010. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
92%

Rendőrség, feljelentés, kórház, látlelet, költözés. De nagyon gyorsan, mert innentől nincs megállást. Mi tartaná vissza legközelebb? Semmi!

Ezután már bármilyen kis dolog miatt kaphatsz egy pofont.

2010. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
98%
Ja, és nem szereted őt. Max. félsz tőle és/vagy az egyedülléttől, és ez nem ugyanaz. És ugye azt mondanom se kell, hogy ő sem szeret, bármit mond? Akkor minek együtt maradni?
2010. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
98%
Ki kell dobni az ilyen alakokat, szerintem az sem ártana neki, ha elmondanád valakinek, hogy mi történt, legalább megismeri, hogy milyen az ha túlerőben van az ellenség ^^
2010. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
87%

"Ez sántít. Azt mondtad, nem történt semmi. Tehát maszkban fogsz menni. Ha lila a fél fejed, akkor csak észreveszik."

Stb....ezekre már nem tudsz mit reagálni??


+ mondtad hogy a tetsvéred látott meg és ha testvéreid megtudnák, akkor balhé lenne...de meglátott a testvéred...szal..

2010. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
98%

én is azt hittem h velem férfi így nem beszélhet, aztán csak hagytam több mint két évig, valahogy ez olyan stockholm szindróma szerű dolog, mindenképp lépj le!!! később szégyelni fogod h vaciláltál magad előtt. Ja de előtte, orvos, látlelet és feljelentés!

Öcsém osztálytársa nem akarta h a barátnője szakítson vele, dulakodtak, megszúrkálta, és a végén meg akarta folytani, de kimentették, a pasi elrohant és felakasztotta magát, ja a csaj életért egész éjszaka küzdöttek a műtőbe.....könnyen eldurvulhat a dolog!

2010. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
nem fogok ilyen szánalmas gyakorikérdésekenbizonygatomazigazamat dologba belemenni. ak érdésemre kapott normális válaszokat, tanácsokat köszönöm
2010. ápr. 21. 10:17
 30/51 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd el végleg de hamar mert csak rosszabb lesz.
2010. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!