Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleség lehet magabiztos...

Feleség lehet magabiztos ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha a házasság jól működik, de már lassan tizedik éve tart, az újdonság már régesrég megkopott, szeretet van, szex van, de olyan szenvedély és szerelem mint az elején volt, az már nyilván nincs....és akkor a kapuzárási pánikos após újranősülése miatt hirtelen -szegről-végről- családtag lesz egy rámenős fiatal nő, aki minden módon tudatja a férjjel, hogy kapható mindenre. Mégis ki jelentheti ki, hogy egy rámenős fiatal nő soha nem fogja elérni, amit akar, mert az ő férje szent? És ha bekövetkezik a félrelépés, akkor a "rokon" nő hibáztatható? Vagy az egész család csak a férjet hibáztathatja, a csábítóan viselkedő, magakellető nő meg hibátlan?
2016. aug. 29. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy akit szeretek, azt nem csalom meg, felőlem illegetheti magát előttem bárki.
2016. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Carragher_x ***** válasza:
42%
Minden megcsaláshoz legalább 3 ember kell.
2016. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
A megcsaláshoz annyi ember kell, ahány embert meg lehet csalni. Ha én megcsalom a férjemet egy szingli pasival, ahhoz egyedül én kellettem. Az én döntésem volt. Ha egy házas férfival csalom meg, akkor kettő kell hozzá, mert ő is átvert valakit. Kettőnél több ember ritkán kell hozzá, kivéve valami nagy orgiát.
2016. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Carragher_x ***** válasza:
32%

"Ha én megcsalom a férjemet egy szingli pasival, ahhoz egyedül én kellettem."

Fura, sztem kellett hozzá a pasi is. Sőt, kellett hozzá az is, hogy a kapcsolatotok ne legyen számodra annyira kielégítő, hogy ne lépj félre, a kapcsolatotokat pedig az aktuális pároddal formáljátok, szóval akárhogy nézem hárman kellenek minimum egy megcsaláshoz:)

2016. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

HA a feleség nem önbizalomhiányos, akkor nem foglalkozik egy ilyen esettel.

Nekem 28 év után sem jut eszembe, hogy csak azért megcsalhatna a férjem, mert alkalma lenne rá. EGy kapcsolatban vagy megvan a bizalom, és akkor jó, vagy nincs, és akkor meg nem ér semmit az egész.

2016. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Nézd, miért éppen a saját apjának az új feleségével lépne félre a párod? Ez azért nagyon perverz és jobb családokban tabu is. Attól még megcsalhat bárkivel persze a férjed, ez minden kapcsolatban előfordulhat.
2016. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Beszelj a ferjeddel meseld el neki hogy szajhak minden bokorban vannak viszont huseges jo feleseget talani nagy kincs kerd vigyazzon ra ahogy te is vigyazol a ferjedre a hazassagotokra.

Egy kosza nummer miatt ne rugjon fel 10 evet

2016. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
5, 6-os, láttam én durva dolgokat, szóval én vigyáznék. Nem kell jelenetet rendezni, de az óvatosság sosem árt. Én oilyan szépen besétáltam a hazugságcsapdába hogy csak na.
2016. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

"Fura, sztem kellett hozzá a pasi is. Sőt, kellett hozzá az is, hogy a kapcsolatotok ne legyen számodra annyira kielégítő, hogy ne lépj félre, a kapcsolatotokat pedig az aktuális pároddal formáljátok, szóval akárhogy nézem hárman kellenek minimum egy megcsaláshoz:)"


Ha nagyon kukacoskodni akarsz, vigyori, akkor legyen.


Elméletileg kettő ember vesz részt egy megcsalásban, de ha az egyik szingli, ő nem követ el bűnt. Egy rablásban is kettő vagy több szereplő van, a rabló és az áldozat, attól még az áldozat nem hibás.


Ha baj van a kapcsolatunkkal, és nem mondom el a férjemnek, hanem megcsalom, az nem az ő hibája. Ha elmondom neki, és nem változtat, és megcsalom, az sem az övé, mert akkor otthagynám, egyedülálló lennék, és nem csalnék meg senkit.


Annak, aki csal, valószínűleg könnyű másokat hibáztatnia.

2016. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Carragher_x ***** válasza:
34%

"ő nem követ el bűnt" - egyik sem követ el "bűnt".


"könnyű másokat hibáztatnia" - Én senkit sem hibáztattam, sőt ha figyelmesen olvastál volna, akkor pont rájöhettél volna, hogy sztem sosincs megcsalásnál "hibás". Mégpedig azért nincs, mert az összes érintett szükséges ahhoz, hogy bekövetkezzen. Nem vki hibája, hanem az érintettek közös műve.

2016. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!