Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleség lehet magabiztos...

Feleség lehet magabiztos ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha a házasság jól működik, de már lassan tizedik éve tart, az újdonság már régesrég megkopott, szeretet van, szex van, de olyan szenvedély és szerelem mint az elején volt, az már nyilván nincs....és akkor a kapuzárási pánikos após újranősülése miatt hirtelen -szegről-végről- családtag lesz egy rámenős fiatal nő, aki minden módon tudatja a férjjel, hogy kapható mindenre. Mégis ki jelentheti ki, hogy egy rámenős fiatal nő soha nem fogja elérni, amit akar, mert az ő férje szent? És ha bekövetkezik a félrelépés, akkor a "rokon" nő hibáztatható? Vagy az egész család csak a férjet hibáztathatja, a csábítóan viselkedő, magakellető nő meg hibátlan?
2016. aug. 29. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Carragher_x nevű felhasználó, szerintem te még vagy nagyon fiatal vagy, vagy megmaradtál naiv állapotodban.:-) Nagyon sok esetben nem kell egy házasságnak, kapcsolatnak rosszul működni ahhoz, hogy egyik, vagy akár mindkét fél kikacsintgasson belőle, pláne, ha tálcán hozzák elé az alkalmat. Ha tudnád, hány pasit ismerek, akik térden csúszva könyörögtek az asszonynak a lebukás után bocsánatért, de tudok nőt is, aki mintaszerű családból, az őt imádó férje mellől lépett ki, mert belezúgott egy semmirekellőbe. Van haverom, aki olyan lánnyal csalta meg a feleségét, aki külsőre és habitusra is mintha az eltitkolt ikertesója lenne az asszonynak...Nem érdemes a rózsaszín felhőcskén ringatózni, szinte csak szerencse kérdése, félrelép-e valamelyik fél egy hosszú házasságban - kivételek persze mindig vannak, de ez az elenyésző kisebbség.

Ami pedig a hibáztatást illeti: a szándékosan, a körülmények ismeretében magakellető, skalpvadász nő r..banc, ez nem kérdés. Az a férfi meg nemcsak undorító, hanem hülye is, aki egy ilyen miatt veszélyezteti a kapcsolatát.:-) Ettől függetlenül egy nő önértékelését nem az kell, hogy befolyásolja, hogy a férje megkefél-e egy ilyen rihonyát vagy sem, bár nyilván nehéz ezen felülemelkedni.

2016. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Carragher_x ***** válasza:
25%
Majd ha egyszer túllépsz a vérig sértett egódon, akkor tudunk tovább érdemben beszélni, addig nem fog menni. Hajrá:)
2016. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Ezt kinek írtad, uttsó? Ha nekem szántad, akkor magyarázd meg, kérlek, mert fogalmam sincs, honnan veszed ezt.
2016. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem jelentheti ki,de a mi kapcsolatunkban pl. Beszelnenk erről..

Nyilvan en ,mint no sem vagyok hülye,es észreveszem,ha valaki rahajt a ferjemre..o se hulye,nyilvan o is eszreveszi,ha rahajtanak...volt mar ilyen eset,szimplan megbeszéltük,az az igazság,hogy minket az ilyesmi inkabb erősít..en ha feltekeny vagyok,akkor szeretem bizonyitani a paromnak,hogy bizony jo nővel van..o meg ezt szereti "kihasznalni"...szoval nálunk az ilyesmi inkabb fűszer a kapcsolatunkba,nem pedig szakadek...

2016. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elég perverz, hogy a férj azzal a nővel keféljen, akivel tudja, hogy a saját apja is lefekszik.

Szerintem a kérdező rendkívül paranoiás.

Lehet, hogy a férj munkahelyén X db ilyen rámenős nő van, csak őket nem ismeri (szerencsére).

2016. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem mindketten hibásak, ha félrelépés bekövetkezi.

De van okod félni? Szerintem csinosíts ki magad, szervezz valami jó kis programot a férjeddel. Rázd fel a kapcsolatotokat. A kis cédát pedig kerüljétek, ahol tudjátok, majd talál magának másik játszótársat. Fel a fejjel, ne hagyd, hogy egy ilyen kiüssön a nyeregből.

2016. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
Ezt úgy mondod, mintha a pasi fogyatékos lenne, és erőszakolnák. Mintha licitálni kéne rá: nekem a seggem is kinn van, de én főzök rá, de én új vagyok...
2016. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!