Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kész ennyi volt elegem van....

Kész ennyi volt elegem van. Tegnap este irtam ide hogy apuék összevesztek és h elegem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Máma ugy keltem fel hogy anyu összevissza karmolta aput és orditotta hogy rohadj meg.Már gondoltam arra hogy holnap mielött hazamennék a sulibol elmegyek a gyámhatosághoz de nem tudom hogy hogy megy meg mint de elegem van máma egész nap én figyeltem tesomira (máma nem voltam suliba) és ha elkezdetem tanulni akkor már ordibáltak hogy mért nem figyelek rájuk. anyu probál békülni csinált neki kaját bevitte neki meg minden,de apu nem foglalkozik vele.apunak mondtam hogy béküljön ki vele a válasza az volt hogy NEM. Akkor váljanak el elgem van.Engem tesznek tönkre 14-15évesen és van egy nagyobb tesom(19) akire nem számithatok mert tegnap felbazta magát és elköltözött nem tudom mit tegyek segitsetek!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 21. 14:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Bemehetsz a gyámhatóságra ,elhelyeznek átmenetileg vagy állandóra egy gyermekotthonba.Vagy mehetsz a nagymamádhoz vagy valamelyik rokonhoz persze csak akkor ha elvállalnak
2010. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
és hogy ha csak összeszedem a cucom és elmegyek mamámhoz akkor apuék bemenek a gyámhatosághoz akkor avval hogy elmentem mamáméknak lehet gondjuk belöle?
2010. ápr. 21. 14:50
 3/27 anonim ***** válasza:
Keress valaki rokont, de intézetbe ne kivánkozz. Kijönni onnan meg a még nehezebb lenne. Inkább kérj mediációs segítséget a szüleid házasságának megmentéséhez. Ingyenes és sokszor valódi segitséget jelent. Jó lenne, ha legalább addig maradnának együtt, amíg benneteket felnevelnek.
2010. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha a mamádhoz menekülsz, nem lehet gondja belőle, amennyiben elfogad téged. Nem vagy köteles egy pokolban élni, ahol a fejlődésed is veszélyeztetve van.
2010. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

A szülőknek egyáltalán nem kell együtt maradniuk a gyerekek miatt.

A szüleidnek meg kell mondani hogy a mamádnál vagy!

2010. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
mamám mondta hogy nyugodtan bármi van mehetek hozzá
2010. ápr. 21. 14:53
 7/27 anonim ***** válasza:
Kóülönben ha az én gyerekem eltünne biztos hogy nem a gyámhatóságra mennék hanem a rendőrségre.
2010. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Akkor menj, de legalább egy cetlit írj anyádnak hogy nyugi, nincs semmi bajod
2010. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
de szüleim udnák hogy hol vagyok csak azt akarják hogy visszamenjek akkor mennének a gyámhatoságra...:S
2010. ápr. 21. 14:56
 10/27 A kérdező kommentje:
tudnák
2010. ápr. 21. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!