Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az édesapám külföldön dolgozik...

Az édesapám külföldön dolgozik 1 hónapja. Most hazajött. Tudok róla hogy anya nem volt hűséges apához ez alatt a hónap alatt, amit el is mondtam neki. Most kirobbant a családi balhé. Hogy lehetne ezt rendbe hozni?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy én már külön élek tőlük, van 2 kis gyermekem. Amikor apa hazaért külföldröl, anya azzal várta hogy szedje a cuccait és menjen otthonról. apa rákérdezett miért? Én pedig nem kerteltem..ha már egyszer úgyis költözik, akkor tudja meg az igazat. Most én vagyok a család fekete báránya, és nagyon rosszul érzem magam emiatt.Hülyeséget csiáltam??
2008. okt. 2. 12:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
67%
Szerintem nem tetted jól, hogy beleszóltál a dolgukba. Ez az ő kapcsolatuk, így az ő problémájuk is. Te hogyan viselkednél akkor, ha a szomszédasszonyod, akivel bizalmas voltál odaállna a párod elé és elmondaná, hogy látott téged mással? Hátmég, ha ezt a gyereked tenné! Lényegtelen, hogy megtörtént vagy nem. Én bocsánatot kérnék anyámtól emiatt, viszont nem engedném, hogy arra használjon, hogy nálam kiabálja ki, hogy más mit tett vele. Ha hozzád jön, akkor legyen veletek és ami rád tartozik azt beszélje meg veled.
2008. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudsz rendbe hozni semmit, nyilvan anyukadat nem szereted annyira hogy csendben tudtal volna maradni.

Szerintem tartani kellett volna a szadat, de apukadat biztos jobban szereted, es most sajnalod. Ezeket a dolgokat te tudod.

Kulonben meg ha ugysem volt a kapcsolatuk soha jo, akkor mi a problema.

Milyen eletek vannak mostanaban? A ffi kulfoldon, a no massal hempereg, ja es persze forditva.

2008. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!