Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal korodban beleszólt az...

Fiatal korodban beleszólt az anyád a szerelmi életedbe? Hagytad hogy vezessen vagy mentél a magad feje után? Megbántad?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem beszéltem meg vele soha semmit. Nem nagyon adtam a szavára. mondjuk ezt megérdemli. Kb.18voltam mikor mondta hogy beszélni szeretne.hát megtalált pár üres óvszeres dobozt,nem tudom mért nem dobtam ki. de szerintem akkor sem kellett volna kutakodnia a cuccaim között. Ennyit kérdezett félig könnyezve hogy ,,ti csináljátok?,, ,,pedig velem mindent meglehet beszélni....,, Még jó hogy van egy 5 évvel idősebb nővérem.inkább vele beszéltem meg ezeket a dolgokat.

21/L

2010. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
74%
Engem próbált "vezetni" de nem sikerült mert szerintem az én szerelmi életemhez én értek de meghallgattam mindig a tanacsait
2010. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

15 évesen megismerkedtem valakivel,azt mondtàk otthon : nem lesz jo nem hozzàm valo ..én persze csak azért sem hagytam ott ö volt akkor 20 éves...nagyon sokat kikaptam miatta,19 évesen hozzàmentem feleségül,a szülök figyelmeztettek,hogy nem lesz jo hàzassàg...nem is lett nagyon sokat szenvedten 21 évesen elvàltam...

ne hagyd figyelmen kivül amit a szülök tanàcsolnak...

2010. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

Ja álandóan beleszól meg evvel b@sztat h "túl gyakran váltogatom a csajaimat" :/ De nem érdekel semmi köze hozzá!!! És am sincs igaza.

16/F

2010. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagyon szabad figyelmen kívül hagyni a szülői tanácsokat,és nem szégyen,ha valakinek ilyen téren bizalmas a kapcsolata az édesanyjával.Inkább az lenne az ideális,persze csakis egy bizonyos határig,egy egészséges szintig.
2010. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Ajajj. Én még fiatal vagyok. És ha tudnának arról, ami most van, azt nagyon nem tartanák helyesnek. Nem részletezem most. De nem ők rosszak, csak ők nem érthetik, hogy milyen vagyok én.
2010. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Próbál beleszólni. A tanácsait mindig meghallgatom és mérlegelem. Mivel ő maga egy nagyon rossz házasságban él, úgy gondolom, hogy nem feltétlen tudja pontosan, hogy kell egy kapcsolatot építeni. Nagymamámmal viszont mindig megbeszélem a dolgokat és hallgatok rá, mert nagyon felvilágosult, plusz nyilván tud valamit, mert 50 évig élt boldog házasságban (egészen a férje haláláig :( ). Az ő tanácsait meg szoktam fogadni és hasznosak is. Hiába, a tapasztalat...

21/L

2010. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem ,soha sem szólt bele. aminek örülök is. de az is igaz hogy én sosem ültem le anyuval beszélgetni a fiúkról. azóta már felnőttem , külföldön élek a párommal de meg szokta mindig kérdezni , hogy boldog vagyok e :) meg így útólag hozzátette hogy azért mennyivel jobb hogy emelett a férfi mellett kötöttem ki és nem a régi barátom mellett.
2010. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig fiatal vagyok (2o leszek) de elmondom, hogy mi a helyzet. 18 múltam amikor másfél év kapcsolat után megkérdezte anyukám, hogy "van-e valami kérdésem?" az előtt sosem beszéltünk a szexről, szerelemről társai. Igaz, akkor sem, mert nem volt kérdésem. Nem éreztem úgy,hogy akkor kellett volna elkezdeni az ilyesfajta beszélgetést...

Azóta is együtt vagyok a párommal, sosem beszélt nyíltan arról, hogy mit gondol, csak mondogatja, hogy szeretné ha az "ő kicsi lánya" maradnék:-S

Én szerettem volna vele dolgokat megbeszélni, de sosem lehetett...még most sem lehet pedig majdnem húsz vagyok. Még mindig ferde szemmel nézi ha a páromnál alszom, ilyensmi...szóval bele nem szólt, inkább lelkileg, plussz köntörfalazva próbált megakadályozni...


Én nem haragszom rá, tudom, hogy őt is így nevelték...Én viszont nem követem el majd ezeket a hibákat...a szex nem kéne tabu legyen egyetlen családban sem!!!

2010. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem szólt bele, néha pedig jólesett volna ha legalább a véleményét elmondja.:S
2010. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!