Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos vagy én...

Szerintetek jogos vagy én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, együtt élünk 1,5 éve. Párom nővére kb 5 éve él együtt a párjával. Pár éve meghalt az anyukájuk, majd rá nemsokkal a papájuk. Ma pedig a mamájuk temetése volt. Direkt vettem ki szabit, hogy mellette lehessek, támogassam. Erre bemegyünk a templomba és ugye a közeli hozzátartozók ülnek legelől, erre párom nővérének a barátja megállt leghátul hát mondom én pedig előremegyek velük. Erre ők beültek legelőre nekem meg nem maradt hely így ülhettem a 2. sorba tök egyedül. Olyan megalázónak éreztem, mintha én egy senki lennék. Párom és a nővére nincsenek valami jóba csak akkor beszélnek és találkoznak ha muszáj.. lehet én variálom túl ls nem is tettek szóvá senkinek, csak úgy magamba szarul esik
2016. szept. 23. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

És akkor kinek kellett volna a második sorba ülni? Nővérének?

Szerintem nagyon tapintatlan és önző tőled, hogy egy temetésen saját magaddal vagy elfoglalva.

Tényleg az a fontos egy temetésen, hogy te hányadik sorban ültél és kivel?

Én azért megyek temetésre, hogy kifejezzem a tiszteletem, elbúcsúzzak az elhunyttól. Ezt bármelyik sorban meg lehet tenni. És nem társalogni mész, ezért tök mindegy, hogy ül-e melletted valaki és hogy ki ül melletted.

A támogatás meg nem azt jelenti, hogy fizikailag támogatod a hozzátartozót, hanem hogy ott vagy és tudja, hogy számíthat rád.

2016. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes a nővére párja, akik már 5 éve együtt élnek (nemcsak másfél), önként beállt a hátsó sorba és nem problémázott. Nem azt mondom, hogy hátul a helyed, vagy a második sorban, de hát te írod, hogy nem volt több hely legelöl. Akkor mit kellett volna tenni?

Egyébként ha neked egy temetésen ez a legnagyobb gondod, hogy hol ülsz, akkor nagyon nem azért mentél oda, amiért egy ember elmegy egy temetésre.

Sajnos voltam már több temetésen is. Volt, hogy betegen, volt hogy műtét után lábadozva. Senkinek nem mondtam, hogy nem vagyok jól, mert egy temetésen nem magaddal illik foglalkozni.

A te problémád mi ahhoz képest, hogy meghalt egy ember??? Semmi!

2016. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Amikor az én párom anyukájának volt a temetése, engem az első sorba ültettek a párom mellé. Átraktak nekem a második sorból egy széket. 7 hónapja voltunk akkor együtt. De én biztos ebből nem csináltam volna problémát, ha a második sorban kellett volna ülnöm. Ez egy temetés... Fájdalom. Te meg elég érzéketlen vagy. Meg ne említsd a párodnak...
2016. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Helenka66 ***** válasza:
87%
Te nem tudod hol a helyed? Az elso sor a családtagok helye, nem a támogatóké.
2016. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!