Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így teljesen normális,...

Ez így teljesen normális, vagy butaság? (ballagás)

Figyelt kérdés
Barátommal két éve járunk, mindkettőnk családjához a másik elég szorosan kötődik. Idén két ballagás lesz, mindkettőnk unokatestvérének...Ugye egy napon, de nem egy időpontban.. Az egyik délelőtt lesz, oda hivatalosak vagyunk, megyünk is.. De ugye az én unokatesóméra is meghívtak, de annak a ballagás része csak délután lesz, a mi iskolánkban, szóval oda nem megyünk vissza hiszen onnan kikértek minket, nem is ez a gond... az utána lévő "buli"... Az nem bunkóság, ha mindkettőn ott leszünk közel ugyanannyi időt? Hiszen mindkét helyre hivatalosak vagyunk... Lehetne persze úgy is hogy mindenki megy a saját rokonának a bulijára, tudjuk ezt mi is, de ha már mindkettőre meghívtak mindkettőnket, gondoltuk együtt megyünk.. Vélemények?
2010. ápr. 24. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menyjetek el mindkettő bulira. Az lesz a legtisztább. Ittis-ottis ugyan annyi idő. Nem hiszem, hogy ebből sértődés lenne.:)
2010. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is mindkettőre menjetek el:) mindketten
2010. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én se hiszem hogy sértődés lenne, csak kiváncsi voltam külsős véleményekre is, hogy ez nem tűnik-e a túlzásnak, akármi :) Köszönöm, várok további véleményeket! szép napot, és jó hétvégét mindenkinek!
2010. ápr. 24. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel, mindkettőre elmentek.

"Oszd meg, és uralkodj!" :)

2010. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az "oszd meg és uralkodj" mondatot nem éppen ilyen helyzetekre szokták alkalmazni, kedves utolsó. :)


Szerintem is menjetek el mindkettőre. Ez egyáltalán nem túlzás!

2010. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjetek mindkettőre! Ahogy írtad a barátod rokonáé úgyis korábban kezdődik, szóval lesz csúszás a bulik között is...
2010. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm mindenkinek a véleményeket
2010. ápr. 24. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!