Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy 20 évesen még...

Normális hogy 20 évesen még nagyon nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem tudom megérteni azt aki ennyi idősen vállal gyereket.

Nem hiányzik neki a szabadság? Vagy a saját életének a sínre állítása? Vagy egyáltalán az hogy legyen szakmája, diplomája és akkor egy biztos anyagi, családi, munkahelyi háttérrel vállaljon gyereket? Annyi sok helyen látom "ismerőseimnél" ( kb látásból tudom ki ő ) hogy 19-20 évesen gyerek, anya apa nyakába egy 3 hónapos kapcsolat után.

Nyilván nincs közöm hozzá de véleményem lehet szerintem.

Szóval.. Nektek mi?


2016. okt. 1. 10:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

"de mivan ha mondjuk ikrek lesz? Aki babát tervez az legyen felkészülve erre is, hátha ikrek lesz."


Ez jó meglátás.

(De ugye nem gondolod komolyan, hogy ha az alany egyesszámú, akkor az állítmány lehet többesszámú?! :-O)

2016. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Fordítva. Mindegy.
2016. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
20 évesen még én is korainak tartom, később, 23-25 körül már nem, ha a körülmények adottak. Hülyeség, hogy oda a karier meg minden egyéb, ez abszolút emberfüggő - aki kényelmes, tohonya, netán butuska, az gyerek nélkül se fog elérni semmi érdemlegeset. Egy talpraesett, céltudatos, okos nő, ha fiatalon szül, az 36-38 évesen már eljut odáig, hogy a gyerek(ek) elég önállóak, alig kötik le, anyagilag rendben van, csúcsra járathatja a karrierjét, és bőven elég fiatal még hozzá, hogy élvezze az életet. Arról nem is beszélve, hogy gyerek mellett is lehet tanulni, utazni, szórakozni, nem áll meg az élet.:-)
2016. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
16%
#11 bocs nem vagyok túl jó nyelvtanból, tök homály az egész, így visszaolvasva tényleg elég furán hangzik :D
2016. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Véleményed lehet, de azt nem szép odanyomni valaki elé, aki másképp él.


Szerintem mindenkinek hagyni kellene mindenki mást, hogy hagy éljen ahogy akar. És nem terhelni egymást ilyenekkel, hogy szerintem ahogy te élsz az nem jó. Szóval szerintem élj ahogy akarsz gyerek nélkül és ne gondold, hogy baj van mással, aki meg gyerekkel él. Vagy gondold, de akkor ezt ne tárd eléjük.

2016. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
Én pedig azt nem értem meg, hogy mi közöd mások életéhez. Te nem akarsz gyereket ennyi évesen, de ettől még másnak lehet. Nem mindenki igényli, hogy bulizni járjon leinni magát. Másképp is lehet szórakozni. Gyerek mellett is. Tanulni is lehet. És nem minden 18-20 éves lakik szüleivel.Az én szüleimnek és jópár ismerősnek legalábbis ezek sikerültek. Semmiről nem maradtak le a gyerekeik miatt. Nem mindenki életképtelen.
2016. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
32%
Az a nem normális, amikor valaki 20 évesen akar gyereket.
2016. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
Te nem vagy normális utolsó.
2016. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

27 leszek 1 hét múlva,és nem akarok egyenlőre egy jó darabig gyereket..

viszont volt legjobb barátnőm felcsináltatta magát.. 19 évesen szült,de apát nem tudta megmondani ki micsoda..de hiányzott hiányzik neki a szabadság..most 24-25 évesen is szabadságra vágyik,nem sajnálom előbb gondolkoztt volna azt ugy válalt volna gyereket

2016. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

16-os jót kacagtam :)

Aranyos vagy :)

2016. okt. 1. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!