Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha szemtelenkedik...

Mit tehetek, ha szemtelenkedik velem a férjem gyereke?

Figyelt kérdés

8 éves, eddig nagy gondok nem voltak, sok mindent elnézek neki, de amit a hétvégén művelt, az nálam már túlmegy a tolerálható kategórián.

Nem eszik valami szépen, szürcsöl, csámcsog, nyög, nyitott szájjal rág. Pontosan tudja, hogy ez engem nagyon zavar. Sosem szólok rá, csak mindig megkérem, hogy egyen rendesen, és elmagyarázta, hogy ezt ìgy nem illik és hogy nagyon zavaró. Általában egy étkezés alkalmával a tizedik kérés után már nincs gond.

Most is ìgy volt, többször megkértem szépen, hogy normálisan egyen. De egyre jobban csámcsogott, sőt amikor a férjem nem látta, kinyitotta a kajával teli száját és gúnyosan rám vigyorgott, majd visszaköpte a félig megrágott ételt a tányérjára és kinyújtotta a nyelvét.

Itt elszakadt a cérna és rászóltam hogy velem ìgy nem viselkedhet. Persze újra eljátszotta ugyanezt, akkor megkértem a férjemet hogy intézkedjen. De ő elintézte annyival, hogy ő nem látott semmit, nem volt hajlandó helyre tenni a gyereket. Onnantól persze a gyerek egész idő alatt nyújtogatta rám a nyelvét a férjem háta mögött.

Mit csináljak legközelebb hasonló helyzetben? Nem szeretném ha elkanászodna a gyerek, viszont a szidás, büntetés, stb nem az én feladatom lenne, nem is akarok ebbe belemenni.



2016. okt. 3. 07:47
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%

Hol szemetkedik? Eleve egy 8 eves gyerek hogy tudna szemetkedni?


Hihetetlen mennyi gorcsos, hatalommanias ember jar erre.


Engem ugyan nem zavarna ha csamcsog, vagy visszakopi a kajat. Szerintem meg rohognek is rajta. Plane ha nem az en gyerekem, ugyis a sajat anyjat boldogitja napi 24 oraban, nem engem.

2016. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
50%

41-es:

Olvasd el a 8. választ.

Akkor is röhögnél, ha 14 évesen leköpne, mikor a születésnapjára tortát sütnél?

2016. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
87%

41 es ha te ilyesmin rohogni tudsz akkor gondolom olyan a hattered ahol ugy esznek mint a diszno es az a standart.

ugyhogy nem csodalkozom.

2016. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!