Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok, hogy bírjátok,...

Asszonyok, hogy bírjátok, hogy férjeteknek a munka mindennél fontosabb?

Figyelt kérdés
Úgy értem a nap 24órájában 24-et a mukán jár az esze,elhanyagol titeket,stb.
2010. ápr. 24. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen a férjem, te választottál ilyet magadnak, legalább is nem tudom elképzelni, hogy régebben nem a munka volt a legfontosabb neki. DE HA nem dolgozna, akkor meg az lenne a bajod - pénzt csak akkor hoz haza, ha dolgozik.
2010. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sehogy! Öt évig birtam a folytonos igérgetést hogy most még erre vagy arra kell a pénz és miattam meg a jövőnk miatt dolgozik! Egy hete közöltem vele hogy addig gyűjtött a jövőnkre hogy ezentúl tervezze inkább mással. Nem fogta fel hogy a pénz nem minden. Minnél több van neki annál több kellene.
2010. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az már nem kapcsolat! Szerencsére a férjem nem ilyen
2010. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy mint amikor az asszony bekattan és a gyerek lesz a szerelme, a mindene, az első, és a férj meg minden más ember a sokadik helyre szorul vissza. :) Ja persze tudom ez természets dolog,de a férj aki szeret dolgozni az szemét. :)

Akinek nincs saját élete, munkája, hobbija az biztos nehezen bírja. Én örülni fogok ha ilyen férjem lesz, mert akkor meg fog érteni engem is akinek mindennél fontosabb a hobbija mi inkább életforma.

2010. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Még ha a munkája lenne olyan fontos... de nálunk meg a hobbija ... az mindenek előtt. Én mintha a világon se lennék.

Nagyon sok kompromisszumot kötöttem már én is, úgy érzem, de lassan tényleg ott tartunk, hogy nem is szólunk egymáshoz. Nem tudom, mi lesz a vége.

2010. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te választottad őt... biztos vagyok benne, hogy mikor hozzá mentél tudtad, hogy sokat dolgozik. Naív voltál, ha azt hitted, hogy majd miattad megváltozik. Az egyetlen amit tehetsz, hogy örülsz annak, hogy dolgozik és van miből élnetek, amennyiben a család fenntartás a célja azzal, hogy dolgozik ez már önmagában törődés. Esetleg kérd meg rá, hogy legalább hétvégén szánjon rátok pár órát. Ha már tényleg nem bírod, akkor hagyd el.
2010. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az igazi férfinak szőrös a melle és büdös a lába, és van sok pénze.

Gondolom a pénzre már nem mondod hogy büdös? Elkéne menned dolgozni akkor nem unatkoznál meg nem agyalnál azon hogy hol van hanem lekötnéd magad MÁDÁM.

2010. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amíg virítja a lét, és teljes hozzáférésem van a bankszámlájához, nem zavar különösebben a dolog. Megyek plázázni a barinőimmel.
2010. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A 20.54-nek igaza van.A fiatal nők többsége elvárja,hogy a férj elég pénzt hozzon haza. Ők szülnek egy gyereket,akit majom módon nevelnek. Egész napjuk a háztartással és a gyerekkel telik el.De nem törődnek a férj problémáival, tőle viszont elvárják,hogy körülrajongja őket.

Ha - mint anyáink- dolgoznának ők is,vinnék a gyereket bölcsibe,munka után bevásárolnának,és végeznék otthon a háztartást,akkor nem érnének rá ilyesmivel törődni. Megértenék,hogy egy átdolgozott nap után a férjnek pihenésre,kikapcsolódásra van szüksége,nem arra,hogy az asszonyt körülugrálja.

Figyelembe kellene venni a férj igényeit is,beszélgetni vele a gondjairól,akkor ő is többet törődne az asszonnyal.

Azt szokták mondani: Valamit valamiért.

2010. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Képzeljétek el,most is dolgozom. Sőt,ugyan az a munkánk,csak én munkaidő befejeztével már el is felejtem a munkahelyemet,ő nem. Mikor megismerkedtünk,hozzámentem,nem ez volt a munkája. És nem keres többet attól még,hogy imádja. Sőt,csórók vagyunk,mint a templom egere. Úgyhogy az iróniával meg a MÁDÁMozással kitörölhetitek...

Ha nem vagy benne érintett,inkább tartsd meg magadnak a véleményt és örülj neki!

2010. ápr. 24. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!