Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok, hogy bírjátok,...

Asszonyok, hogy bírjátok, hogy férjeteknek a munka mindennél fontosabb?

Figyelt kérdés
Úgy értem a nap 24órájában 24-et a mukán jár az esze,elhanyagol titeket,stb.
2010. ápr. 24. 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
És neki miért kell olyannak lennie mint te? Köztudott hogy a férfiak máshogy gondolkoznak! Önző vagy, mert különben örülnél hogy valamit ennyire szeret. Ha nem tetszik lehet keresni mást. :)
2010. ápr. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Egy jó házassághoz azért nem elég a pénz, ezt lássátok be! Persze, hogy jó érzés, ha jól keres a férj, nem kell szűkölködni, meg egyik napról a másikra élni, de elhihetitek, hogy ha egy nőt elhanyagol a férje, mert mindig a munkán vagy valami máson jár az esze, a nő szívesen elcserélné a jólétet a BOLDOGSÁGRA. Mert a kettő nem ugyanaz. Én megértem a kérdezőt maximálisan. A többieknek meg, akik lehurrogták, gondolom, savanyú a szőlő, mert a férjük keveset keres. Hát igen, mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, de azért a másikat is meg lehetne érteni!
2010. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
A második válaszoló vagyok akit szépen lepontoztatok! Én meg értem a kérdezőt nekünk abszolult nem lett volna létszükséglet az a rengeteg munka mégis csinálta! Már már betegesen hajszolta a pénzt és hiába volt három lakásunk négy autónk nekem nem ez kellett volna hanem az hogy ő otthon legyen. Emiatt szakítottam és nem vállaltam vele gyereket mert nem akartam h a gyerek az apját ne is ismerje mert az dolgozik és csak aludni jár haza. szerintem ti gondolkoztok rosszul ha a ugy látjátok a pénzért mindent meg kell tenni háttérbe szoritva az emberi kapcsolatokat.
2010. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Szívás mivelhogy pont a kérdezőék azok akik nem keresnek sokat. Na akkor most kire is vagyunk irigyek?:D Lehetne olvasni is mielőtt válaszolsz!
2010. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

hogy birtam?

sehogy

mikor megismertem még egyetemista volt...

aztán melo...napi 8 óra,de utána még álmában is azon járt az agya...

meguntam,kitettem...

visszafogadtam azzal a feltétellel,hogy munkahelyet vált amint találunk újat neki...megtörtént...nyugodtabb hely,és azon a félórán kivül,amikor hazaér és elmeséltetem,hogy mi volt aznap,azon kivül nem is emliti...se idegbetegség,semmi ami előtte volt...

2010. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Milyen érzéketlen és undorító emberek vannak ezen a Világon... No comment...
2010. ápr. 25. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!