Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok? Atvert,...

Mit csinalnatok? Atvert, megcsalt. Egy internetes csalo, noket hasznal ki.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy osszejottem interneten egy pasival, nagy britanniai, minden szep es jo volt, eljott, meglatogatott,

aztan amikor el kellett manjek nehany napra a varosbol, megcsalt. Azt mondta, hotelben lesz addig, de egy masik nonel volt vegig... egy internetes csalo. Erre rajottem mar azelott, amielott elmenem, es amikor visszajottem, szembesitettem ezzel,es beismerte... nagy hazug... szakitani akartam vele, de azt mondta, meg akar valtozni, rengeteg not atvert (engem is) de belem szerelmes lett, es elege van abbol az eletbol, amit eddig elt, noket vert at, hogy beloluk eljen, a hatukon magyarul... de azt allitja, hogy engem megszeretett, es konyororg, hogy bizzak benne. Hat ez a nagy kerdes. Meg tud-e valaki ennyire valtozni? Ti adnatok neki meg egy eselyt? MOst hazament, hogy munkat keressen, es hogy bebizonyitsa, hogy megvaltozott.....

Nagyon kerem, elegge magam alatt vagyok mar igy is; nincs szuksegem a szivatasokra es az ironiara. Szeretnek normalis valaszokat, velemenyeket kapni, nem bantasokat. Elore is koszi!!!


2010. ápr. 25. 18:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, nem hiszem, hogy meg tud változni. Ha pedig mégis akkor bizonyítsa be, tegye ki érted a lelkét is ezek után! Mondj neki nemet, ha tényleg annyira szeret akkor úgyis próbálkozni fog még és bebizonyítja, hogy bízhatsz benne.

De én elküldeném... szánalmasnak tartanám, ha vergődne ott nekem, hogy meg akar változni meg sajnálja és stb.

2010. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Ez is kamu!! Ne lopd el az ötletem! Ez enyémet sajna már törölték :(
2010. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy éppen a lebukásakor jutott eszébe megtérni.
2010. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, ha tényleg megszeretett volna téged, akkor nem rohant volna azonnal másik nőhöz, amint elutazol.

Gondolom a többieknek is azt állítja, hogy szerelmes, hiszen azzal nem indíthat kapcsolatot, hogy: -szia, csak könnyű kalandot keresek, és időnként neked kell majd eltartanod, mert nem dolgozom...

Meg aztán, ha minden úgy lenne is, ahogyan állítja, hogyan tudnál valaha is megbízni benne? Ne legyél buta, lépj ki ebből a "szerelemből".

2010. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Verd ki a fejedből.


Ne hidd el amit mondd, küldd el, és ha komolyan gondolja, hogy szeret, majd teperni fog utánad.


Ha rögtön megbocsátasz neki, akkor elkönyveli, hogy Te is könnyen átverhető vagy és folytatja.


Mellesleg ki tudja, még hány nőnek mondja, mondta, hogy csak Őt szereti és megváltozik.....


Ha olyan mélyen érintetted volna meg akkor nem ment volna másik nőhöz amíg te elmentél pár napra.


És gondolj bele.... te meg tudnál benne bízni ezentúl maradéktalanul? Elhinnéd azt, ha azt mondaná elmegy valahova (pl. barátok vagy hivatalos út) nem gondolva arra, hogy megcsal- e éppen?


Ne légy egy buta naív nő, aki mindent elhisz.

2010. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem akar megváltozni, egyszerűen azt hiszi, hogy a fogadkozásaival tovább tud hülyíteni téged. Felejtsd el egy életre!
2010. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy msot is éppen valakit dugványoz.

nemtudhatod...

sose bízz az ilyenben!

2010. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami érzést már táplálsz felé...ne nagyon bízz meg benne,de ha most utoljára bizonyít,akkor oké,ha nem akkor mehet a levesbe:)
2010. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az előző 30 ezer nőjének is ezt mondta :D


ha nemigaz amit mondd akkor semmit nem veszít egyikőtök se ha mégis akkor az neki nagyon fájni fog, és megtanulja hogy a tetteinknek következménye van különben nincs rend

2010. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze is van az internetes családhoz ? :)
2010. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!