Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok? Atvert,...

Mit csinalnatok? Atvert, megcsalt. Egy internetes csalo, noket hasznal ki.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy osszejottem interneten egy pasival, nagy britanniai, minden szep es jo volt, eljott, meglatogatott,

aztan amikor el kellett manjek nehany napra a varosbol, megcsalt. Azt mondta, hotelben lesz addig, de egy masik nonel volt vegig... egy internetes csalo. Erre rajottem mar azelott, amielott elmenem, es amikor visszajottem, szembesitettem ezzel,es beismerte... nagy hazug... szakitani akartam vele, de azt mondta, meg akar valtozni, rengeteg not atvert (engem is) de belem szerelmes lett, es elege van abbol az eletbol, amit eddig elt, noket vert at, hogy beloluk eljen, a hatukon magyarul... de azt allitja, hogy engem megszeretett, es konyororg, hogy bizzak benne. Hat ez a nagy kerdes. Meg tud-e valaki ennyire valtozni? Ti adnatok neki meg egy eselyt? MOst hazament, hogy munkat keressen, es hogy bebizonyitsa, hogy megvaltozott.....

Nagyon kerem, elegge magam alatt vagyok mar igy is; nincs szuksegem a szivatasokra es az ironiara. Szeretnek normalis valaszokat, velemenyeket kapni, nem bantasokat. Elore is koszi!!!


2010. ápr. 25. 18:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nehogy bedőlj neki. addig használ ameddig tud és melletted lesz még más nője is. rögtön dobd ki a francba.
2010. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ne dőlj be! Több mint valószínű, hogy ez a monológ is acsalád része, és bizony ezerszer lebukott már és ezt a szöveget ezerszer elnyomta már különböző nőknek! Egy ilyen emberben nem lehet megbízni! Nincs mégegy esély! Volt neki elég, és te nem kockáztathatod azt, hogy pénzeddel, vagyonoddal lelépjen, esetleg eladja felőled a lakást, vagy házassággal hitegessen, aztán elhagyjon valahol... Egyszerűen nem éri meg! Nagyon kell figyelned, mert pillanatok alatt behálóz! Sőt, már a markában avgy, hiszen habozol!

Ne hidd egy szavát sem, hideg cselszövés áldozata vagy ebben a pillanatban is!

Nézz a szívedbe: hozzámennél, és nyugodt szívvel álomra hajtanád a fejed egy olyan férfival vagyoni közsségben, aki előtted nők tucatjait károsította meg?

Ne tedd ezt magaddal. Biztosra veszem, hogy nem munkát keres otthon, hanem a terv része ez is.

2010. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
interneten hol ismerted meg?
2010. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el,lehet ez is a terv része!a szerelem meg mulandó sajnos!
2010. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt a kérdést tenném fel magamnak a helyedben, hogy mindezek után képes lennék e bízni benne, meg tudnék e neki bocsájtani... ha megváltozik is... folyton ott lenne az érzés: mi van ha hazudiknekem?! Én nem tudnék így élni mert felemésztene... ha Te tudnál, adj mégegy esélyt
2010. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasinál az sem igaz amit kérdez!!!! :)


Velem is volt ilyen, hogy tejesen nyilvánvalóvá vált, hogy a pasi hazudozik minden nőnek, és így éldegél mindenki nyakán, csak nekem volt annyi eszem, hogy 2 hónap után ezt észrevettem és le is koptattam. Mindenki belefut ilyenbe egyszer.

2010. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

volt már hasonlóban tapasztalatom. én adtam esélyt.

de kiderült, hogy csak azért mondja, hogy befejezi, megváltozik, beléd szerelmes lett, mert nem akar elveszíteni téged sem!

neki esze ágában sincs megváltozni! ugyanígy fogja az életét folytatni, ahogy eddig!! csak ezentúl jobban fog vigyázni arra, hogy ne bukjon le.:(

bocs, az ilyeneknek mindig mindenhol van nőjük.

és egyiket sem akarják persz elveszíteni.

ha lebuknak, ez a legjobb módszer amit a pasi mondott.

de én igazából nem értem.

mintha a pasik egy és ugyanazon könyvből tanulnának!!:)

azonos szitukban szinte azonos a válaszuk is.:D


szóval nem érdemes az idődet fecsérelni vele, meg idegeskedni rajta később is.

ennél jobbak is vannak sokkal.

2010. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, sztem megint csak átver. Kutyából nem lesz szalonna.
2010. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon igazatok van; koszi szepen a valaszokat.... valoszinuleg tenyleg semmi ertelme az egesznek... kutyabol nem lesz szalonna... csak egyenlore nagyo nehez; de majd idovel jobb lesz.

Mindenkepp, koszi!

2010. ápr. 26. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!