Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tehát .. A szereplők :

- Én (T - 21 éves nő)

- Párom (B - 22éves férfi)

- Párom báttya (A - 23éves férfi)

- Párom báttyának a csaja (N - 21éves nő)



két éve vagyok együtt párommal (B-vel) , báttya (A) olyan volt mint egy megnem született báttyám, sokat nevettünk, összejártunk bulizni egy társaság .. sokat beszéltünk is. Jóban voltunk (vagyunk, talán.) 1 vagy 2hónapja elkezdett szórakozni (N)-el . Össze is jöttek .

Eleinte nem volt szabad (A)-val beszélgetnünk.. Jó megértem. Amikor találkoztunk dumáltunk, de nem irkáltunk. Jó.

Párhéttel később, kaptam egy smst, hogy:

"kidobtalak fb-ről, ne aggódj ez miatt, gondolom tudod ki miatt" - na az igen mondom. Végülis úgysem beszélgettünk ott, mindegy. Pár napra rá, le is tiltott... Rendben..

Instagramon néha küldtünk egymásnak vicces képeket, posztokat, váltottunk 1 -2 szót , szabályosan 1-2 szavat..

Ma pedig emgláttam, hogy onnan is letiltott. Ez normális?


Mi lesz ha eljönnek vasárnapi ebédre páromhoz? (elváltak a szülők, az anyukánál vanaz én párom, és oda szokott (A) jönni általában ebédre.)

Nem szabad majd az asztalhoz ülnöm, mert ott van (A) és (N) ?

Ez a lány nem normális. Nem tudom hova tenni, mit csinálni. Igazából nem tervezek semmit sem csinálni, DE ! ha összehoz vele a sors egy ilyen emlitett ebédnél, akkor hogyan viselkedjek? Természetesen, kedvesen vagy mi?

Mosolyogjak meg üljek 3méterrel arrébb (A)-tól? Még ha a "törzshelyem" mellette is van?


Kezd fájni, hogy eddig ott voltam neki mint barát, segitettem neki igy, úgy.. és most csak igy kész megszüntetni velem mindenféle kapcsolatot a nő miatt. (élőben is kezd másképp viselkedni.. )

Ha végigolvastátok köszönöm.. valami tippet is jólenne adni :D

További szép estét


2016. nov. 3. 22:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%

B báttya olyan volt, mint a meg (szóköz) nem született báttttyám :DD

Volt valami ilyesmi horrorfilm, ott is egy ilyen gyilkos meg nem született báttya hajkurászott mindenkit.

2016. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

bocsi :D

melyik film ?

2016. nov. 3. 22:46
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
Valami ázsiai, talán thai
2016. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, valamilyen szinten meg tudom érteni a másik csajt is, én is irtó feltétékeny típus vagyok, de h mindenhonnan letilt.. Mégis csak a sógorod.. Beszélj a csajjal, hogy ez már túlzás. Nem kell ennnnnyire túlaggódni
2016. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

báty - idősebb fiútestvér

bátyja - valakinek az idősebb fiútestvére


Gyakorold inkább a helyesírást.

2016. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

:D jólvan, itt mindenki rettent okos, én kérek elnézést amiért nem irtam helyesen.

biztos ezekben a mondatokban is lesz hiba. :D hagyjuk is inkább.

2016. nov. 3. 22:58
 7/26 anonim ***** válasza:
37%

Fogadd el a helyzetet, ne mássz rá ahogy eddig tetted

Van barátnője és kesz ha tetszik ha nem

2016. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
A nők olykor képesek a párjukra olyan hatással lenni, hogy a párjuk elveszti az eszét.
2016. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem viszket a valamid "A" iránt és ezt a csaj levágta, ahogy én is a néhány sorodból. Igazából érezned kell, hogy miről írok, de természetesen ezt itt tagadni fogod...viszont a lelked mélyén te is tudod...

A másik, hogy miért a párod a "B" és nem Ő az első, azaz "A". Miért a "sógorod" az első=A. Érdekes...


Állítsd le magad, becsüld meg a párod és felejtsd el a tesóját, Ő nem a Tiéd!

...és még valami, szégyeld magad!

2016. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

A barátzóna számodra üres, lett egy barátnője, ennyi!

Ez tölti ki az életét, ez természetes.

Férfi és nő között nincs barátság.

Még szép, hogy nincs írkálgatás, becsületes ez a férfi, meg kell hagyni!

Amikor élőben találkoztok, nyilván visszafogottabb lesz, mint ahogy azelőtt volt.

Ez is természetes!

Én inkább úgy látom te nem tudsz a seggeden ülni, és elfogadni azt a helyztet, hogy már semmi sem olyan, mint régen!

Úgy gondolom te sem örülnél egy lihegő csajnak a pasid nyakában, vagy tévednék?

Hogy viselkedj, kérded: csak természetesen, visszafogottan.

Húszon éves vagy, ezt igazán érthetnéd...

2016. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!