Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Tehát .. A szereplők :

- Én (T - 21 éves nő)

- Párom (B - 22éves férfi)

- Párom báttya (A - 23éves férfi)

- Párom báttyának a csaja (N - 21éves nő)



két éve vagyok együtt párommal (B-vel) , báttya (A) olyan volt mint egy megnem született báttyám, sokat nevettünk, összejártunk bulizni egy társaság .. sokat beszéltünk is. Jóban voltunk (vagyunk, talán.) 1 vagy 2hónapja elkezdett szórakozni (N)-el . Össze is jöttek .

Eleinte nem volt szabad (A)-val beszélgetnünk.. Jó megértem. Amikor találkoztunk dumáltunk, de nem irkáltunk. Jó.

Párhéttel később, kaptam egy smst, hogy:

"kidobtalak fb-ről, ne aggódj ez miatt, gondolom tudod ki miatt" - na az igen mondom. Végülis úgysem beszélgettünk ott, mindegy. Pár napra rá, le is tiltott... Rendben..

Instagramon néha küldtünk egymásnak vicces képeket, posztokat, váltottunk 1 -2 szót , szabályosan 1-2 szavat..

Ma pedig emgláttam, hogy onnan is letiltott. Ez normális?


Mi lesz ha eljönnek vasárnapi ebédre páromhoz? (elváltak a szülők, az anyukánál vanaz én párom, és oda szokott (A) jönni általában ebédre.)

Nem szabad majd az asztalhoz ülnöm, mert ott van (A) és (N) ?

Ez a lány nem normális. Nem tudom hova tenni, mit csinálni. Igazából nem tervezek semmit sem csinálni, DE ! ha összehoz vele a sors egy ilyen emlitett ebédnél, akkor hogyan viselkedjek? Természetesen, kedvesen vagy mi?

Mosolyogjak meg üljek 3méterrel arrébb (A)-tól? Még ha a "törzshelyem" mellette is van?


Kezd fájni, hogy eddig ott voltam neki mint barát, segitettem neki igy, úgy.. és most csak igy kész megszüntetni velem mindenféle kapcsolatot a nő miatt. (élőben is kezd másképp viselkedni.. )

Ha végigolvastátok köszönöm.. valami tippet is jólenne adni :D

További szép estét


2016. nov. 3. 22:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
43%
Ha ennyire féltékeny a nő, akkor pár évnél tovább úgysem lesznek együtt. Szóval kis türelem és majd minden visszáll a régi kerékvágásba.
2016. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%

#9

Ezek nevek kezdőbetűi is lehetnek.. András, Béla, Timi meg Nóra :D

2016. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek leesett, hogy nevek kezdőbetűi, csak a 9-esnek nem..
2016. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

Bammeg, pont írni akartam egy ilyen választ, hogy

"Timi, Béla, András, Nóri - eltáltam?", erre nem meglátom, hogy valaki pont beírta ugyanezeket a neveket!!

2016. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg kattant.
2016. nov. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
41%

A-T

A DNS-ben kizárólagosan az Adenin a Timin komplementer bázispárja, ez lehet a probléma!


Komolyra fordítva a szót.: Ne foglalkozz a párod testvéreivel, te a saját testvéreiddel és a pároddal foglalkozz csak! Majd a párod foglalkozik a testvérével, viszont ezt hagyjad neki és ebbe se szólj bele!


A párod testvére beleszól a te testvéred életébe?

2016. nov. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Én is jóban vagyok a párom báttyjával . Nem viszket rá a 'valamim' ..nem is féltékeny a felesége . És a párom sem az . Vannak közös témàink , amikről el tudnánk szerintem naphosszat beszélgetni , viccelődni stb stb . Ez teljesen természetes szerintem . A párom is jól el van a sógornőjével . Nálunk ezt hívják igazából családnak .....

De nekem az böki a szemem picit , hogy a legnagyobb probléma 'jujjj letiltott az insagramon' ........

2016. nov. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
4%
Inkább segíts jó viszonyt teremteni, nevetgéljen beszélgessen a hölgy a te barátoddal, írjanak egymásnak naponta instán és facebookon, sms, telefonhívás, stb. Így lehet ő sem lesz majd annyira féltékeny, mert megérti a helyzetedet. :)
2016. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
39%
A pasik meg tudnak kattanni egy nő miatt, képesek teljesen kifordulni magukból. N.,úgy tűnik, birtokló típus, ez, amit csinál, már nagyon túlmegy a szimpla féltékenységen (N.B. a féltékenység is csak azokra jellemző, akik bizonytalanok önmagukban.) Ha lesz rá alkalmad, egyszer mondd el négyszemközt a srácnak, hogy bánt a dolog, legfőképp azért, mert saját magával tol ki, ez a csaj előbb-utóbb éket ver a tesók közé is, és mindent meg fog tenni, hogy leépítse A baráti társaságát. Aztán lépj túl az egészen, viselkedj természetesen és udvariasan. Neked a saját párod az első, ha A el akarja cseszni az életét, vagy annak egy részét, szíve joga.
2016. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%

Nő miatt dobni egy barátot papucsállatka beállítottságra utal. Csak a kézivezérelt pasikat tudják a hisztigépek rávenni arra, hogy onnantól minden nőneművel szakítsák meg a kapcsolatot. Az ő döntése, lépj tovább.

Majd szétmennek és elkezd újra közeledni, aszerint is bánj vele.

2016. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!