Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Szülők! Ha a lányotok...

Kedves Szülők! Ha a lányotok már több éve elköltözött volna, de kiderülne, hogy a párja zsarnokoskodik fölötte, bántalmazza, visszafogadnátok a szülői házba? Hogyan biztosítanátok arról, hogy erre lehetősége van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen.Hiszen ha a családjára sem számíthat akkor kire?!
2010. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekemet MINDIG befogadnám. micsoda kérdés.. nem tud olyan elkövetni, ami miatt nem.
2010. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a kérdésre minden válasznak egyértelmű ,,igen"-nek kéne lennie...
2010. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy biztosítanám,hogy megmondanám neki,hogy jöhet! Ennyi!
2010. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az az elsődleges kérdés, hogy visszafogadnátok-e, hanem, hogy erre hogyan lehetne célozgatni. Egyszerűen megöleled, és mondod neki, hogy bármikor hazajöhet=)
2010. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mifele kerdes ez??En magam rangatnam haza!!A szuloi statusz nem er veget a betoltott 18. evvel.Normalis esetben...
2010. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem még nincs gyerekem,de ha lenne,természetesen visszajöhetne bármikor - pláne ilyen esetben,ilyen okok miatt.


Egyébként én 1 éve költöztem el otthonról,de tudom,hogy ha bármi gond adódna, szüleim biztosan nyílt ajtókkal várnának haza.

2010. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon különleges anyám van.

Bár az exférjem nem bántott, csak annyit kértem az anyámtól, hogy pár hónapig, amíg össze nem szedem magam, hadd költözzem haza.

Azt mondta szó sem lehet róla, felnőtt ember vagyok oldjam meg a problémáimat egyedül.

Akkor még nem tudtam, , most már sajnos igen, hogy paranoiás és ezért nem fogadott "vissza".

2010. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Még szép,hogy visszafogadnám.Sőt magam mennék el érte ha erről tudomást szereznék.
2010. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a nemrég föltett kérdés ahol a lány terhes, és a férje megerőszakolta stb. kapcsán kérdezed ezt, szerintem biztos, hogy azért költözött 17 évesen a mostani férjéhez, mert a saját családi háttere ugyanolyan sz ...r lehetett, és menekült, most meg nyilván nem megy vissza az egyik rosszból vissza a másikba.Gondolom otthon is szokványos volt az erőszak, ezért sem látja most, h mennyire súlyos és durva dolgok történtek vele, mert neki ez nem szokatlan.
2010. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!