Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hánykor fekszik le aludni...

Hánykor fekszik le aludni nálatok a család? Vagy mindenki máskor? Nem zavarnak a többiek a nyugodt alvásban (ha később fekszenek)?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 20:05
1 2 3
 21/30 Clay Morrow ***** válasza:
96%
Hétközben általában édesanyám fekszik le a leghamarabb olyan 22-23 óra között, utána édesapám 23 körül. Ezután szoktam én 00 és 1:30 között. Van mikor lefekszem 23:30-kor és van mikor fent vagyok éjjel 2-őig is. Hétvégén már a húgom is itthon van, ilyenkor mindenki kicsit később fekszik. Nem szoktuk egymást zavarni..
2016. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
92%
4 eves kislanyom 8 korul kerul altalaban agyba. Aztan felesegem ha elaltatta mi meg beszelgetunk, vagy eszunk-iszunk valamit, aztan nappaliban tevezgetunk, el altalaban 11ig, fel 12ig szoktam tvzni, felesegem mint most is itt alszik a kanapen, 9-10 kozott mindig elalszik ...ramdolve. Reggelig tudna aludni, arra sem szokott felebredni, amikor felkapom, es atviszem a haloba, es beemelem az agyba, es betakarom. :)
2016. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
32%

Én mostanában éjfél-1 körül szoktam lefeküdni, és nagyon változó, hogy mikor kelek. Van, hogy már reggel 6-kor, de van, hogy délig is tudok aludni.

A szüleim 11-éjfél tájékán fekszenek általában, bár anyu van, hogy fent van hajnali 2-3 óráig is, mert hozzám hasonlóan neki is változó, hogy mikor kel, apu viszont reggel 6-fél 7 tájékán szokott felkelni.

2016. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%

A többiek általában 10-11 között én sajna egyre gyakrabban 1 és 3 között szoktam elaludni, pedig minden nap 6-kor kelek, mert busszal járok suliba :D De nem szoktam zavarni senkit mert nem zajongok, és amúgy is mindenki külön szobában van.

16/L

2016. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
32%

A szüleim általában egyszerre fekszenek,9-10 körül hétköznap,11 körül hétvégén.

Én hétköznap van hogy 10-kor,de általában inkább 10:30-11 órakor,hétvégén attól függ,ha nagyon elmerülök valamiben van hogy 2-ig is fent vagyok.

Mivel én fekszem később,nem zavarnak az alvásban.:D

Az egyetlen amire figyelnem kell hogy ne feledkezzek bele mikor gépen írok valamit,mert akkor erősebben ütöm le a billentyűket,és a teljes csendben hangos kissé.:D

Netezni szoktam,játszani valamilyen játékkal(halkan) vagy olvasni ilyenkor,szóval ezzel nem zavarom őket.

2016. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
66%

Én olyan 11.30-1.00 között.

Reggel 9.00-10.00 körül kelek általában

Otthonról dolgozom

2016. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%
2 és 4 éves gyerekeinket letesszük 8-kor, 9-re általában alszanak is. Feleségemmel még tévézünk, netezünk, megbeszéljük a napi történéseket, másnapi feladatokat. 11 12 közt kerülünk ágyba, én még szoktam olvasni pár oldalt. 5-kor kelek reggelit készíteni, feleségem 6 fél 7 közt.
2016. dec. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
91%
Mivel vagy négykor vagy ötkor kelek reggel, igyekszem hamar ágyba kerülni, nagy az alvásigényem. Kilenckor már mindig alszok, de van, hogy már nyolc előtt is. Mindenki más tovább van ébren itthon, mint én.
2016. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nálunk hétköznap: szüleim 10-11 között bemennek a szobájukba, egy darabig még szól a tévé, nem tudom meddig nézik, vagy mikortól alszanak rajta :D Én éjfélig fent vagyok kb. Vagy 6-kor, vagy 7-kor kelek, szüleim 6-kor.

Nálunk hétvégén: anya 11 körül elmegy aludni, apa 1-2 körül, én 3-4 körül. 9-10 között kelek, szüleim 8 körül.


Páromnál hétköznap: szülei 9 és 10 között mennek aludni, mi éjfél és 1 között. Mindenki 6-kor kel.

Páromnál hétvégén: szülei 10 és 11 között elmennek aludni, 7-8 körül kelnek. Mi éjfél és 5 között valamikor fekszünk, attól függ mikor álmosodunk el, és 10-11 körül kelünk.

(Gondoltam ez is hasznos infó lehet, relatíve sokat vagyok náluk)


Nem zavar senki senkit. Anyukám kifejezetten szeret úgy aludni, hogy szól a tévé a szobájukban, én meg ülök csöndben, fülest használok, az ajtók meg nem üvegből vannak, szóval a fény se gáz. Hétvégén reggelente anya van, hogy hangosan pakol, mikor én még alszok, de engem nem zavar, volt, hogy fúrtak a fürdőben, ami a szobám mellett van, én meg békésen aludtam :D

Pároméknál meg külön emeleten vagyunk, a kutyát se zavarunk, meg a szülők se minket.


Azért ha nem abban a szobában ordít a tévé max hangerőn, ahol a másik aludna, akkor meg lehet oldani, hogy ne zavarják egymást az emberek :D

2016. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Metionin ***** válasza:

Kolis vagyok, a lefekvésem a munkától függ. Ha délutános vagyok, akkor éjfélkor tudok lefeküdni, ha éjszakás, akkor ha nincs órám másnap délelőtt, akkor 7-délig alszom, ha van órám, akkor csak aznap este. Ha nem dolgozom, akkor 10 körül fekszem le. Ha éjszaka zajong a nép és felébredek rá, akkor szépen átmegyek hozzájuk és leordítom a hajukat. De általában ilyen 10 körül már csend van. Szobatársam is 10 körül fekszik és általában akkor kel, amikor hazaérek éjszakából, nem zavarjuk egymást.


Otthon anyukám már este 8-kor fekszik, 5-kor kel. Apám általában addig van ébren, amíg van valami film vagy meccs a tv-ben, ez ilyen 10-11 óra, hajnalban kel de ő az egész délutánt végigalussza (nyugdíjas). Nem igazán hagyja az embert aludni, ami komoly gond volt, amíg otthon laktam, mert középsuliban én is 5-kor keltem és sokszor éjfélig tanultam.

2016. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!