Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hánykor fekszik le aludni...

Hánykor fekszik le aludni nálatok a család? Vagy mindenki máskor? Nem zavarnak a többiek a nyugodt alvásban (ha később fekszenek)?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 20:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
31%

A párom fél 10 és éjfél között fekszik, munkanapokon 5-kor kel, máskor 5 és 7 között, fekvéstől függetlenül. Az 5 órás éjszakáinak nem örül.

Én 3 körül fekszem, bár jobb lenne korábban s teljesen változó, mikor kelek. Azért átlagban a 7-8 órám megvan, kell.


Nem zavarjuk egymást, annyira nem alszunk rosszul, hogy 2 nem valami jól hangszigetelt ajtó mellett probléma legyen abból, hogy én metált hallgatok 2-kor vagy harcias animét nézek. Egy pár hangfal van és normál hangerő. Néha nyitva maradnak az ajtók, de az se gond, úgy látszik.


Ahhoz pedig sok szerencsét, hogy engem bárki felverjem extrém dolgok nélkül (pl. ágyú tőlem 1 méterre) hajnali 8 előtt. Utána sem egyszerű.


Késői típus vagyok, a párom pedig nemcsak korán jár dolgozni, de ténylegesen korai. Elég sok órával eltérünk, amit nem tartok problémának.

2016. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki máskor. Külön szobája van mindenkinek, 9 óra után már figyelünk arra, hogy ne legyünk a szükségesnél hangosabbak és ne zavarjunk másokat.
2016. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%
Én és a férjem általában 10-11 körül, 11 évesünk 9-10, a 17 éves pedig éjfél körül alszik el
2016. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
22%
10-es vagyok, és hozzátenném, hogy havonta egy hétvégét ott töltök, akkor ott alszom.
2016. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hétköznap vagy hétvége, de egyébként mindenki máskor, általában én vagyok az utolsó. 10 óra után nincs "hangoskodás", mindenkinek saját szobája van, nem zavarjuk egymást.
2016. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%

Amíg a szüleimmel éltem, mindenki máskor ment aludni. Anyum a legkorábban, 10-11 körül legkésőbb. Apum és én éjjel 1-3 között valamikor. Senkit nem zavart senki, mire apum ment aludni, anyum mélyen aludt, nem kelt fel rá, illetve nagy a ház, a TV nem hallatszott fel a nappaliból a hálóba, és az én szobámból sem a zene, se semmi.


Amikor exemmel laktam, ott is én mentem később aludni. Ő TV-re aludt el, én még nyomkodtam a telefonom vagy laptopoztam, TV-ztem 1-2-ig, ő 11-12 körül kidőlt mindig, de neki megterhelő volt a melója, és egyébként sem éjszakai bagoly típus. Vele sem zavartuk egymást, az sem, hogy ő mindig korábban kelt, mint én.

2016. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%
Én elég tág határok közt, 10.30 és 12.30 között. Anyám kb. 11-12. Nem zavarjuk egymást.
2016. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%
Anno anyum es apum 10,fel 11 kozott ment aludni, en is kb ilyen idoben. Most a ferjemmel elek, 10kor legkesobb mar agyban vagyunk.
2016. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
mikor hogy van kedvunk. ferjem sokszor hajnalokig filmezik. valamikor mar 8-kor alszunk.
2016. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
94%
# 7-es vagyok, reggel 5kor kelünk, ha du-sok akkor nem állítunk ébresztőt (14:00-ra megyünk)
2016. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!